pies i właściciel
Źródło: youtube.com/Caters Clips

Niewidomy spaniel przeszedł operację oczu. Nagrano moment, gdy pierwszy raz widzi właścicielkę, piękne

18 Sierpnia 2020

Spaniel z Palma de Mallorca w Hiszpanii długo błąkał się po ulicach. Pewna para zdecydowała się go adoptować. Okazało się, że suczka jest kompletnie ślepa. Pomimo jej niepełnosprawności, zdecydowali się wziąć ją do domu. Nazwali ją Olivia i starali się zapewnić jej jak najlepsze warunki. Otaczali suczkę miłością i rozpieszczali, byli zdeterminowani, by żyła w najlepszych możliwych warunkach.

Spaniel szybko zadomowił się w nowym mieszkaniu. Od razu pokochał swoich właścicieli z wzajemnością. Para zrobiła dużo dla czworonoga, jednak bardzo zależało im na tym, by pies ostatecznie mógł ich zobaczyć. Po odwiedzeniu wielu weterynarzy i klinik weterynaryjnych udało im się zorganizować dla niego operację, która miała sprawić, że po trzech latach ślepoty, po raz pierwszy przejrzy na oczy. Zabieg był poważny, jednak dawał duże szanse na powodzenie.

Owczarek zaczął tańczyć uszami. Właściciel nie mogła wytrzymać ze śmiechuOwczarek zaczął tańczyć uszami. Właściciel nie mogła wytrzymać ze śmiechuCzytaj dalej

Spaniel był zachwycony wszystkim, co zrobili dla niego właściciele

Operacja zakończyła się pełnym sukcesem. Suczka wyszła z gabinetu weterynarza z zupełnie nowym spojrzeniem na świat. Była równocześnie zachwycona wszystkimi nowymi doznaniami, jak i przytłoczona ich natłokiem. O ile widok wszystkich rzeczy mijanych po drodze sprawił jej ogromną radość, to naprawdę zachwycona była dopiero, gdy zobaczyła swoich właścicieli. Holly i Bart Emersonowie czekali na swojego pupila przed kliniką. Gdy tylko ich ujrzała od razu zaczęła merdać ogonem, tak intensywnie, że ledwo było go widać. Dostrzegli wielką zmianę w swoim zwierzaku. Jej oczy, kiedyś mleczne i zamglone, teraz były bystre i ciemne. Wpatrywała się w każdy mijany obiekt jak w nowe wspaniałe zjawisko przyrodnicze!

DZISIAJ GRZEJE:1. Ogromny labrador podchodzi do noworodka. Rodzice natychmiast chwycili za telefon
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Spaniel oszalał z radości, gdy zobaczył ich po raz pierwszy

Na nagraniu widzimy, jak spaniel podskakuje i macha ogonem na widok swoich właścicieli. Od razu widać, że małym pieskiem targają ogromne emocje. Suczka wydaje się rozumieć, co jej rodzina dla niej zrobiła. Wytężając świeżo odzyskany wzrok przypatruje się wszystkiemu. Może teraz na nowo odkryć wszystkie znane sobie miejsca, których nigdy wcześniej nie widziała. Dzięki operacji odzyskała pełną sprawność. Ma wiele powodów do wdzięczności swoim właścicielom, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Mimo że otacza ją cały świat, który może teraz poznawać, suczka wpatrzona jest jedynie w twarze swojej rodziny!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu jest pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Spacerował po plaży w Łebie. Nagle dokonał druzgocącego odkrycia. Wezwał policję

źródło: cearasway.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł