Ślub z udziałem psa
Źródło: facebook/Silvija Vil

Na ślubny kobierzec nagle wparował pies. Goście uroczystości złapali się za głowy, gdy zobaczyli, co narobił

9 Września 2020

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw i dla wielu osób jest długo wyczekiwanym zdarzeniem, które na lata zapada w pamięć. Z pewnością tak się właśnie stało w przypadku uroczystości ślubnej pewnej pary zaszczyconej obecnością wyjątkowego gościa. Na ceremonię niezapowiedzianie wpadł nieznany czworonóg, który szybko stał się główną gwiazdą przyjęcia. Zgromadzeni nie mogli uwierzyć w to, co się stało, dlatego złapali za telefony i nagrali niewiarygodne wybryki psiaka.

Ślub to wydarzenie, które mimo długich miesięcy przygotowań, prawie zawsze zaskakuje młodą parę oraz gości ze względu na nieprzewidziane wydarzenia. Wprawdzie zaplanowanie idealnego ślubu to niewyobrażalny wysiłek, lecz przewidzenie niektórych aspektów przyjęcia jest zwyczajnie niemożliwe. Młoda para uwieczniona na krótkim nagraniu przekonała się, że w takich sytuacjach nie warto się złościć. Wszyscy uczestnicy ceremonii tylko zyskali niepowtarzalne wspomnienia dzięki niespodziance. Standardowa przysięga małżeńska została przerwana przez niewyobrażalnie słodkiego zwierzaka, lecz nikt nie przewidział, co wkrótce zrobi czworonóg.

W Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzętaW Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzętaCzytaj dalej

Na ślub wtargnął niezapowiedziany gość

Młoda para była w trakcie składania sobie uroczystej przysięgi wierności, gdy niespodziewanie na horyzoncie pojawił się nieznany nikomu labrador. Czworonóg nadbiegł w stronę narzeczeństwa i nawet nie miał zamiaru zrezygnować z udziału w uroczystości. Był podekscytowany tym, że może być świadkiem tak wzniosłego wydarzenia. Goście nie byli w stanie skupić się na zakochanych, którzy stali na ślubnym kobiercu, gdyż brązowy labrador ewidentnie walczył o to, by znaleźć się w centrum uwagi. Doszło do serii nieprzewidzianych wydarzeń.

DZISIAJ GRZEJE:1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz
3. W Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzęta

Pies przeszkadzający w ślubie stał się główną atrakcją wydarzenia. Suczka tarzała się po trawie, taplała się w oczku wodnym, a nawet zaczepiała ludzi wokół. Zgromadzeni nagrywali jej wybryki telefonami i kamerami, co chwila odrywając wzrok od młodej pary i zastanawiając się, skąd urwał się brązowy labrador. Wkrótce okazało się, że labrador o imieniu Urma należy do właściciela posesji, na której odbywała się uroczystość ślubna. Może nie dostała imiennego zaproszenia, ale nie przeszkodziło jej to w tym, by i tak pojawić się podczas ceremonii. Goście oraz młoda para nie mieli nic przeciwko temu, a wręcz przeciwnie - byli zachwyceni pojawieniem się uroczego psiaka. Co za wspaniała niespodzianka!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał jak wariat. Chcieli go ukarać, a skończyło się eskortą do szpitala
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu Polski

źródło: youtube.com

Następny artykuł