shih tzu pościg
Źródło: youtube.com/epicnews

Shih tzu uciekł z samochodu. Strażacy rzucili się za nim w pościg, cała autostrada się zaangażowała

22 Sierpnia 2020

Shih tzu był pasażerem samochodu, który uczestniczył w karambolu. Jego właścicielka odniosła lekkie obrażenia, karetka przewiozła ją do szpitala. Psiakiem zajęli się strażacy i ratownicy. Zwierzak miał siedzieć w kabinie wozu strażackiego. Spanikowany czworonóg nie rozumiał co się dzieje. W pewnym momencie ktoś otworzył drzwi pojazdu, w którym go zamknięto. Skorzystał z okazji i zaczął uciekać. Pościg śledził śmigłowiec telewizji Fox6.

Shih tzu to drobne pieski do towarzystwa. Mają dość krótkie łapy, spłaszczone pyszczki i dość długą sierść. Niepozorny maluch potrafi jednak biegać bardzo szybko. Jak wiele małych zwierzaków, ten też może pochwalić się dużą zwinnością. Wiele osób może mieć problemy z dogonieniem spłoszonego psiaka. Szczególnie gdy ucieka mu tak ruchliwa kuleczka futra. Wysportowani strażacy przez wiele minut nie mogli dogonić malutkiego futrzaka uciekającego środkiem autostrady. Cały pościg obserwował helikopter lokalnej telewizji.

Kraków. Bulterier zaatakował mniejszego psa. Właściciel nie okazał skruchy, rzucił się na kamerzystęKraków. Bulterier zaatakował mniejszego psa. Właściciel nie okazał skruchy, rzucił się na kamerzystęCzytaj dalej

Shih tzu długo udawało się unikać pościgu

Astro, półtoraroczny mieszaniec shih tzu i pudla uciekał przed strażakami i przypadkowymi osobami po drodze międzystanowej w Waszyngtonie. Mały piesek wymykał się próbującym go chwycić ludziom. Po karambolu do jakiego doszło kilka chwil wcześniej zwierzak został rozdzielony ze swoją panią. Kobieta lekko ucierpiała w zderzeniu wielu samochodów, które poskutkowało zamknięciem drogi. Mimo, że jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo musiała zostać przewieziona do szpitala. Jej pupilem opiekować się mieli strażacy. Umieścili go w kabinie swojego wozu, by zwierzak nie przeszkadzał im w usuwaniu skutków kolizji. Niestety, w pewnym momencie nieświadomy tego, że zwierzę przebywa w środku funkcjonariusz chciał zabrać coś z auta. Spłoszony zwierzak wyskoczył na jezdnię i zaczął uciekać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
2. Zauważyła, że jej kotka inaczej się zachowuje. Gdy weterynarz spojrzał na zdjęcie, wszyscy zdębieli
3. Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

Shih tzu okazał się bardzo szybki

Strażacy relacjonowali potem swój pościg za czworonogiem. Shih tzu okazał się dla nich godnym przeciwnikiem.

- Wszyscy jesteś w całkiem dobrej formie. Pies był przed nami, jednak powoli go doganialiśmy. W murze była jednak dziura, przez którą pies przeszedł. Wtedy zaczęło się robić nieprzyjemnie. Cywil zatrzymał się i przestraszył go, pies wbiegł w krzaki. Gdy wspinał się po zboczu pobliskiego wzgórza, udało nam się go złapać. Powinni go nazwać Rakieta a nie Astro, jest ekstremalnie szybki - stwierdził kapitan Don Yingling w rozmowie z fox6.

Zwierzak w końcu dał się złapać goniącym go ludziom. Poza drobną ranką na łapie od biegania po nagrzanym asfalcie nic mu się nie stało. Gdy tylko właścicielka wyszła ze szpitala, został odwieziony do domu.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama kupiła w internecie wielkie jajko dla dzieci. Zamarli, kiedy coś zaczęło z niego wychodzić
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Fatalne wieści dla milionów turystów. Niestety podjęto decyzję o zamknięciu, ryzyko jest zbyt duże

źródło: fox6

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł