Shiba Inu
Źródło: youtube.com/ Haru the Shiba Inu

Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku

31 Sierpnia 2020

Shiba inu to wyjątkowo urocze psy, które swoimi słodkimi minami podbiły serca internautów. Ten przedstawiciel rasy jest wyjątkowo uroczy - jego pani postanowiła pokazać, jak bardzo pies nie może się doczekać, aż wstanie z łóżka. To, co wyczynia psiak, czekając na rozpoczęcie nowego dnia, dosłownie topi serca.

Shiba inu postanowił, że poczeka przy łóżku swojej ukochanej pani, aż się obudzi. Suczka naprawdę nie mogła się doczekać - z początku była bardzo cierpliwa, jednak kiedy zauważyła, że właścicielka ją nagrywa, ale nie wstaje, by się z nią przywitać, dosłownie oszalała! Uparta psina postanowiła zrobić wszystko, żeby obudzić panią i zmusić ją do wspólnego rozpoczęcia dnia. Wszystko zostało uwiecznione na wideo.

Jak dbać o psie łapy? Nie każdy właściciel zdaje sobie sprawęJak dbać o psie łapy? Nie każdy właściciel zdaje sobie sprawęCzytaj dalej

Shiba inu budzi panią

Suczka z początku jest bardzo grzeczna. Cierpliwie leży na dywanie u stóp łóżka i spogląda na swoją panią, w oczekiwaniu aż wstanie. Jednak cierpliwość szybko się kończy i już po chwili psina wstaje i zaczyna tarmosić koc leżący na łóżku. Niestety, ten sposób również nie skłonił właścicielki do pobudki, a suczka shiba inu jest coraz mniej zadowolona z takiego obrotu spraw. Grzecznie jednak nie ściąga koca na ziemię, w końcu puszcza go, by po chwili spróbować jeszcze raz, tym razem nieco bardziej energicznie. Orientuje się jednak, że jej starania są bezskuteczne i postanawia podejść najbliżej jak się da do swojej pani, w nadziei, że to ją przekona. Na koniec atakuje dłoń właścicielki, co ostatecznie przemówiło za wstaniem i zabraniem suczki na spacer!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tysiące tygrysów żyją w Chinach w strasznych warunkach. Powody ich cierpień porażają
2. Kara za maltretowanie zwierząt. Ten sędzia wymyślił nietypowy sposób

Shiba inu: charakter

Shiba inu to wyjątkowo urocza i przyjazna rasa, która w dodatku cechuje się dużą inteligencją. Są bardzo bystre i doskonale wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę swoich właścicieli. Shiba potrafi być też bardzo niezależny i z reguły nie lubi się podporządkowywać, dlatego potrzebuje bardzo silnego lidera jako właściciela. Inaczej dosłownie wejdzie domownikom na głowę!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze cudem uratowali konającego psa. Właściciele powinni być surowo karani za takie zaniedbania?
  2. Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jedno. Para z „Rolnik szuka żony” zachwyciła zaskakującym zdjęciem
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Minister w końcu wyjawił prawdę. Chodzi o drugą blokadę Polski

źródło: youtube.com

Następny artykuł