shiba inu
Źródło: instagram.com/yokokikuchi_ks yokokikuchi_ks

Shiba inu skradła serca internautów. Nie potrafi się uśmiechnąć, co czyni ją super słodką

29 Września 2020

Shiba inu to wywodząca się z Japonii rasa o unikalnym wyglądzie i charakterze. Ich właściciele zazwyczaj chętnie chwalą się swoimi pupilami, udostępniając ich zdjęcia i filmiki z nimi w sieci. Internauci szybko zakochali się w tych psiakach. Nie każdy z nich jest jednak tak fotogeniczny. Biała suczka o imieniu Hina po prostu nie potrafi się uśmiechać.

Shiba inu to pies pewny siebie i niezależny. Nie lubi się podporządkowywać. Być może sposób, w jaki pozuje do zdjęć, jest wyrazem buntu wobec poleceń właściciela. Mimo wszystko bardziej prawdopodobna teoria zakłada, że pies po prostu nie potrafi ładnie się zaprezentować. To jak ustawia się do zdjęć, przysporzyło mu jednak ogromnej popularności. W sieci znajdziemy setki fotografii "uśmiechniętych" psów ustawiających się wprost idealnie. Internauci zdążyli się nimi zmęczyć. Obecnie dużo większym powodzeniem cieszą się zdjęcia czworonogów robiących zabawne miny.

Zobaczyła kota z kolorowymi łapkami. Nie czekała, natychmiast zawiadomiła policjęZobaczyła kota z kolorowymi łapkami. Nie czekała, natychmiast zawiadomiła policjęCzytaj dalej

Shiba inu nie potrafi zapozować do zdjęcia

Na każdym ze zdjęć udostępnianym przez jej właściciela, wszystkie psy poza nią prezentują się jak na wystawie. Tylko Hina nie potrafi zapanować nad swoim pyszczkiem i pozycją. Na części fotek jest odwrócona tyłem do fotografa, albo kicha czy stroi dziwne miny. Na każdym zdjęciu to właśnie ona najmocniej przykuwa uwagę. Nic więc dziwnego, że zyskuje rosnącą sławę w sieci. Konto Hiny i jej koleżanek obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Internauci zakochali się w jej wyrazie pyszczka. Zawsze ma inną minę niż reszta psów na zdjęciu. Gdy te pozują z otwartym pyszczkiem i wystawionym językiem, ona szczerzy kły, jeśli zaś reszta zwierzaków zachowuje powagę, ona wygląda, jakby właśnie miała głośno zawyć.

Shiba inu mieszka z trójką innych psów

Wszystkie psy należą do tej samej rasy. Właściciel zakupił czworonogi w tym samym czasie, jednak już od najmłodszych lat Hina różniła się od swojego rodzeństwa. Wrażenie robi fakt, że ich opiekun zadbał o to, by każdy z jego pupili miał inne umaszczenie, jedynie dwójka bliźniąt może pochwalić się bardzo podobnym do siebie futerkiem. Suczka wyróżnia się nie tylko sposobem, w jaki ustawia się do grupowych fotografii. Wrażenie robi także jej blado-beżowe umaszczenie. To dość rzadko spotykana barwa u tej rasy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

????☘️ * Yes it’s Monday, but... don’t get upset Hina. Just stay calm & smile like your sisters! そう、今日は月曜日。でもそんなに怒らないで、ヒナちゃん。お姉ちゃん達見習って笑顔で過ごそうよ。 ・ ・ #ヒナ激怒 ・ ・ #lovetheshibainu #inuclub #barked #toppetsnews #dogswithjobs #shibainugram_feature #dog_features #9gagcutedog #shiba #shibagram #shibalover #shibamania #shibapuppy #shibaholics #shibasisters #shibastagram #relaxtime_animals #petcotv #shibashiba_official #FUNDOJP #shibesiteoflife #インフルエンサー #ここ柴部 #いぬびより #柴犬マニア #ナデシル #柴犬 #赤根川辰巳荘 #goirish☘️

Post udostępniony przez Yoko (@yokokikuchi_ks)

O czym myśli kot? Japoński O czym myśli kot? Japoński "zaklinacz kotów" zdradza tajemnice mruczkówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?
  2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  3. Dobra nowina dla mieszkańców Radomia. Od teraz nie zapłacisz za kastrację zwierzęcia, ruszyła ważna akcja
  4. Wiewiórka pojawiała się przed domem rodziny przez 8 lat. Nie mogli opanować łez, gdy zrozumieli powód
  5. 17-letnia suczka miała zostać uśpiona. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem ściska za serce
  6. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne

Źródło: ceasarsway.com

Następny artykuł