Major krzyczał wniebogłosy, a jego opiekunka tylko się śmiała
Źródło: youtube/the Adventures of Mandy and Major

Zdenerwowany shiba inu zaczyna krzyczeć. Pies nie wie, co to szczekanie

23 Sierpnia 2020

Shiba inu doprowadził swoją opiekunkę do płaczu ze śmiechu w zaledwie kilka sekund. Mało kto wie, że psiaki tej rasy skrywają sekret - potrafią wydać z siebie przeciwne dźwięki, które wcale nie przypominają szczekania. Rudo-biały shiba inu o imieniu Major zademonstrował jeden z nich.

Shiba inu to rasa psów, które wyróżniają się swoim spokojem ducha i indywidualizmem, ale też skłonnością do samowoli. Przedstawiciele japońskiej rasy mają charakterystyczną cechę, z której niewiele miłośników zwierząt zdaje sobie sprawę, gdyż te pupile nie mają w zwyczaju szczekać bez powodu. Szczekanie shiba inu różni się od dźwięku, który wydają z siebie inne czworonogi. Przypomina on bardziej skrzeczenie, a nawet miauczenie kota! A jakie jeszcze dźwięki potrafi z siebie wydobyć?

Pomeranian widzi pomarańczę i dosłownie traci zmysły. Właścicielka go nagrała, można paść ze śmiechuPomeranian widzi pomarańczę i dosłownie traci zmysły. Właścicielka go nagrała, można paść ze śmiechuCzytaj dalej

Shiba inu zadziwił przedziwnym okrzykiem

Major to dumny reprezentant rasy shiba inu, który mieszka razem ze swoją opiekunką Mandy odkąd była małą dziewczynką. Pies jest już dystyngowanym seniorem, lecz pomimo swojego pokaźnego wieku nigdy nie zatracił w sobie szczenięcej chęci do zabaw i rozbawiania swojej właścicielki. Pewnego razu Mandy uchwyciła na nagraniu, jak jej czworonogi przyjaciel bardzo się zdenerwował z nieznanego powodu i postanowił przed całym światem wyrzucić z siebie rosnący gniew. Zrobił to w wyjątkowo ujmujący sposób, dlatego nie można było mu mieć tego za złe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zdjęcia psów przed i po uratowaniu topią serca. Troska wolontariusza odmieniła je nie do poznania
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Dlaczego koty ugniatają łapkami? Nie każdy zna prawdziwe powody

Piesek nie szczekał, lecz wykrzyczał na całe gardło, co miał wszystkim do powiedzenia. Mandy nie potrafiła na długo zachować powagi i wybuchnęła śmiechem. Major ewidentnie poczuł się zlekceważony, gdyż spojrzał na nią z wyrzutem i niedowierzaniem. Inne krótkie wideo ze wspólnego kanału tego duetu pokazuje kolejny wybuch gniewu pieska. Major ponownie krzyczy, a na koniec prycha z dezaprobatą i czeka na reakcję kobiety. Najwidoczniej opiekunka shiby inu jest przyzwyczajona do tego, że jej pupil lubi czasem stroić fochy, dlatego tym razem odpowiedziała jedynie: "cieszę się, że odbyliśmy tę rozmowę" i kończy zbędną dyskusję. Krzyki Majora nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, więc najwyraźniej czworonóg musi znaleźć inny sposób na to, by przemówić Mandy do rozsądku.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Macie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśnia
  2. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Andrzej Duda pilnie zwołuje Radę Gabinetową. Robi się bardzo poważnie

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł