Sfinks w szklance wody
Źródło: screen shot/Youtube/ViralHog

Sfinks znalazł nietypowe miejsce do kąpieli. Nagranie powala na łopatki

15 Maja 2020

Sfinks to kot, którego wygląd podbija serca milionów internautów. Okazuje się, że pewien mruczek tej rasy ma niezwykły "dar", którym właściciel pochwalił się w internecie. Jaki?

Pewien mieszkaniec Kaliningradu podzielił się ze światem uroczym filmikiem. Na nagraniu można zobaczyć, jak jeden z jego podopiecznych - mały kot rasy sfinks, zażywa kąpieli. Jednak miejsce, które maluch wybrał na wodne zabawy sprawia, że wideo stało się hitem w sieci.

Sfinks wykąpał się szklance z wodą

Wideo zamieszczone przez mężczyznę jest rozczulające. Widać na nim, jak dwa sfinksy, jeden mniejszy i drugi większy, który zapewne jest matką malucha, postanawiają oddać się wodnemu szaleństwu. Kot i woda to na ogół nie jest najlepsze połączenie, jednak nie w tym przypadku. Gołym okiem widać, że zwierzaki są zachwycone tym, że mają okazję się popluskać! Co prawda większy sfinks nie może sobie pozwolić na wskoczenie do "zbiornika wodnego", bo ten jest już zajęty przez maluszka. Kociak z błogim wyrazem pyszczka siedzi w szklance pełnej wody i rozkoszuje się jej przyjemnym chłodem. Co więcej - kiedy czuje zbliżające się pragnienie zaczyna pić wodę, w której pływa! Trzeba przyznać, że ten widok jest bardzo rozczulający.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kupili buldoga w hodowli. Chwilę później odkryli wstrząsającą prawdę, byli załamani 2. Mówią, że jestem najbrzydszym psem na świecie. Czy zasługuje na miłość?

Nagranie stało się hitem w sieci, musimy przyznać, że absolutnie rozumiemy fenomen małego sfinksa w szklance wody. Ten obrazek na długo zostaje w pamięci!

Czy Wasi milusińscy też znajdują sobie równie nietypowe miejsca na kąpiel?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Sfinks uwielbia pluskać się w... szklance!Sfinks uwielbia pluskać się w... szklance!
screen shot/Youtube/ViralHog

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy czekały na narodziny dziecka. Ich reakcja na bobasa jest nieprawdopodobna, na szczęście wszystko się nagrało
  2. Poprosił boksera o zejście z kanapy. Zwierzak lepiej wiedział, co jest dla niego korzystniejsze
  3. Ubrał psa w piżamę, bo tak właśnie wygląda kwarantanna. Polski dziennikarz podbił serca internautów
  4. Ciężarna kotka podeszła do pitbulla. Niewiarygodne, jak zachował się pies
  5. Tragedia na farmie. W pożarze zginęło 100 zwierząt
  6. Kotka wtargnęła do szpitala z małym kociakiem w pyszczku. Lekarze od razu zareagowali

Źródło: sputniknews.com

Następny artykuł