Co za muzykalny psiak!
Źródło: youtube/ Storyful Rights Management

Seter irlandzki gra na pianinie lepiej niż niejeden człowiek. Muzyka gra w jego duszy

12 Sierpnia 2020

Seter irlandzki zawstydził wszystkich swoimi muzykalnymi umiejętnościami i udowodnił, że nie tylko ludzie potrafią grać na instrumentach. Ten zwierzak dał niezapomniany koncert! Kiedy możemy spodziewać się wydania płyty?

Seter irlandzki pewnych opiekunów zaskoczył wszystkich gości sklepu muzycznego, którzy przyszli tamtego dnia na zakupy. Czworonóg o sierści w kolorze czekolady zagrał na pianinie melodię poruszającą serca tłumów. Nagranie z koncertu zostało opublikowane w sieci i do tego momentu rzesze fanów pupila udostępniły wideo ponad 11 milionów razy! Poznajcie historię muzycznego geniusza.

Dzikie zwierzęta zabalowały w Borach Tucholskich. Ukryta kamera podejrzała ich sekretną zabawęDzikie zwierzęta zabalowały w Borach Tucholskich. Ukryta kamera podejrzała ich sekretną zabawęCzytaj dalej

Seter irlandzki odegrał piękną melodię na pianinie

Niektórzy właściciele czworonogów dobrze zdają sobie sprawę z muzycznych preferencji swoich pupili. W Internecie niejednokrotnie można wpaść na filmiki umuzykalnionych psów i kotów, które wesoło wyją lub miauczą w rytm radiowych hitów, a nawet próbują własnych sił w grze na instrumentach. To niesamowicie interesujące, że nasi pupile potrafią odróżnić, które dźwięki powodują w ludziach ochotę do tańca i zabawy, a na które ciało samowolnie przechodzą nieprzyjemne dreszcze. Muzyczna euforia udzieliła się pewnemu czworonogowi. Utalentowany psiak rasy seter irlandzki chciał popisać się przed gośćmi sklepu muzycznego i dał niezapomniany koncert na pianinie. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Shiba inu udawał przed właścicielką, że nie żyje. Powód zachowania pupila jest zaskakujący
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Zwierzak stanął na dwóch tylnych łapach, a przednimi naciskał na biało-czarne klawisze instrumentu muzycznego. To nie wszystko! Gra na pianinie była tylko akompaniamentem dla jego zapierającego dech w piersiach wokalu. Seter irlandzki wczuł się w swój solowy występ i przyprawił całą swoją widownię o ból brzucha ze śmiechu. Cóż to było za widowisko! Należą mu się owacje na stojąco! Radzimy, żeby fani muzykalnego pieska bacznie wypatrywali ogłoszenia o trasie koncertowej, bo bilety mogą rozejść się jak świeże bułeczki.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzję

Źródło: cesarsway.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł