Gwiazda pomaga zwierzakom
Źródło: facebook/Bristol_Animal_Rescue_Centre

Gwiazda "Gry o tron" przekazała pokaźną kwotę na schronisko. Suma zwala z nóg

8 Maja 2020

Schronisko w Bristolu może liczyć na pomoc sławnej aktorki z "Gry o Tron". Kwota wsparcia robi ogromne wrażenie!

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele schronisk dla zwierząt musiała się całkowicie przeorganizować. Niektóre organizacje stanęły nad przepaścią. Zewsząd docierały przejmujące apele o pomoc zwierzętom.

Schronisko otrzymało pomoc od gwiazdy popularnego serialu

Niestety, schroniska narzekają na ograniczoną ilość personelu, który musiał zostać w swoich domach. Jednak wielu wolontariuszy, mimo przeciwności, trwa przy zwierzętach, które potrzebują codziennej troski i miłości. Dni pandemii mijają, a czworonogów jest wciąż bardzo dużo. Wszystkie czekają na nowy dom adopcyjny i spokojną przyszłość. Niektóre placówki z radością przekazują nowiny o adopcji kolejnych spośród ich podopiecznych. Niestety, nie wszystkie schroniska mogą podzielić się równie dobrymi informacjami. Większość z nich bardzo potrzebuje szybkiej pomocy finansowej, ale też datków pod postacią karmy czy kocy dla zwierzaków.

Maisie Williams, znana z serialu "Gra o Tron", gdzie występuje jako Arya Stark, wspomogła pieniężnie swoje ulubione schronisko. Aktorka pochodzi z miejscowości Bristol, często angażowała się w wolontariat, którego celem była opieka nad zwierzętami. Kwota jest naprawdę zawrotna, gwiazda przelała na konto placówki aż 50 tysięcy funtów, czyli około 250 000 tysięcy zł! Pracownicy schroniska nie kryli łez wzruszenia, szybko opublikowało film, na którym w przejmujący sposób dziękuje za wsparcie i pomoc.

To nie był pierwszy raz, gdy Maisie pomogła zwierzętom. Zazwyczaj angażuje się w inicjatywy wolontaryjne z dala od błysków fleszy, jest cichą bohaterką działającą w ukryciu. Nie szuka rozgłosu. W 2016 roku uratowała małego psa o imieniu Sonny, maluch otrzymał szczęśliwy dom, gdzie mógł liczyć na wiele miłości i czułości.

Maisie Williams wykorzystuje międzynarodową sławę, by upubliczniać ważne sprawy związane z działaniem na rzecz respektowania praw zwierząt.

- Schronisko w Bristolu jest naprawdę wyjątkowe. Ich działalność sprawiło, że moje życie się zmieniło. I to nie tylko kwestia adopcji mojego pupila. Chodzi o coś więcej, o zmianę światopoglądu i nastawienia do naszych mniejszych braci – pisze Maisie Williams w rozmowie z dziennikarzem Metro.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć
2. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Aktorka zachęca, by inni także pomagali pobliskim schroniskom w przezwyciężeniu trudnej sytuacji. Apeluje, byśmy podczas izolacji nie skupiali się jedynie na sobie.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Popularna aktorka pozuje ze swoim psiakiemPopularna aktorka pozuje ze swoim psiakiem
facebook/Bristol_Animal_Rescue_Centre

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia
  2. Znalazła przy drodze dwa małe szczeniaki. Kiedy poszła z nimi do weterynarza, zamarła słysząc diagnozę
  3. Coraz więcej osób chce mieć psa ropuchę. Czworonóg żyje bardzo krótko
  4. https://swiatzwierzat.pl/kot-070520-mkk-mezczyzna
  5. Wpuścili do domu rekina. Chcieli zobaczyć jak husky zareagują na żart
  6. Ciężarna, ranna suczka leżała na jezdni. Drugi pies próbował zatrzymać kierowców, nie chciał jej opuścić

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł