pies w pustym schronisku
Źródło: facebook.com/Wayside Waifs

Wszystkie 203 psy zostały adoptowane ze schroniska. Poza jednym

7 Listopada 2020

Schronisko w Kansas City całkowicie opustoszało. Jesienna akcja zorganizowana przez pracowników zakończyła się tak ogromnym sukcesem, że nie mogli uwierzyć we własne szczęście. Wszystkie 203 psy i koty odnalazły swoje domy. Wszystkie, poza jednym.

Schronisko była prawie całkiem puste. Prawie, bo został w nim tylko jeden podopieczny. Choć ponad 200 zwierzaków odnalazło kochające rodziny, z jakiegoś powodu jeden piesek został całkowicie sam w placówce. Choć prawdopodobnie nie mógł zrozumieć, w jakim położeniu się znalazł, nie tracił pogody ducha.

Obudził się i prawie dostał zawału. W jego salonie był obcy piesObudził się i prawie dostał zawału. W jego salonie był obcy piesCzytaj dalej

Schronisko całkowicie opustoszało

Trwający ponad 19 godzin event zaowocował niesamowitymi efektami. Wszystkie zwierzaki - nawet kilka nielicznych świnek morskich - znalazły domy. W schronisku pozostał tylko jeden piesek - Kenny. Dlaczego? Pracownicy także nie znali odpowiedzi na to pytanie.

Kenny był pogodnym pieskiem w typie pitbulla. Jego radosne usposobienie nie ulotniło się, nawet gdy został całkiem sam w pustej placówce. Wolontariusze nie mogli się nadziwić, jak taki radosny, przyjazny pies mógł zostać pominięty i nie znaleźć kochającego domu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Magda z "Rolnik szuka żony" wielką przegraną programu? Wszystko jest już jasne
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Tylko jeden pies został bez domu

Niewiele było wiadomo o przeszłości psa, jednak schronisko opisywało go jako wymarzonego pupila. Kenny był przyjazny, szybko dostosowywał się do nowego środowiska - natychmiast poczuł się dobrze w nowym schronisku. Z poprzedniego przeniesiono go, gdyż było zbyt przepełnione. Psiak dobrze czuł się z innymi zwierzakami, kochał ludzi i nic nie było w stanie popsuć mu humoru.

Kenny nie był wcale załamany tym, że został zupełnie sam - przeciwnie, świetnie się czuł, dostając dodatkową atencję od wszystkich pracowników! Jednak gdy schronisko podzieliło się jego historią w sieci, jego samotność nie potrwała już długo. Gdy ludzie zobaczyli, że psiak został pominięty, od razu zaczęły spływać zgłoszenia o adopcję. W końcu zgłosiła się po niego rodzina, która momentalnie się w nim zakochała i Kenny znalazł dom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ostatni pies w schronisku

Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalnyGolden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalnyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  5. Całe życie spędziły w ciasnych klatkach na fermie. Teraz po raz pierwszy liski stanęły na trawie
  6. Lekarze odradzali jej poród, ale postawiła na swoim. Lata później Kuba zdumiał rodzinę niesamowitym wyczynem
  7. Wieczorem pokroiła 2 główki kapusty. Rano opadła jej szczęka

źródło: woofwoof.tv

Następny artykuł