psi fryzjer
Źródło: youtube.com/ Off Topics

Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz

18 Sierpnia 2020

Salon dla zwierząt prowadzony przez starszego pracownika stał się miejscem niespotykanego zdarzenia, które przykuło uwagę wielu miłośników zwierzaków. 58-letni Luis Antonio Caballero został przyłapany podczas pracy na wykonywaniu dodatkowych usług, których próżno szukać w ofercie innych lokali. Kiedy żona to zobaczyła, od razu złapała za telefon i wszystko nagrała.

Salon dla zwierząt jest miejscem, w którym nasi podopieczni mogą zażyć relaksujących kąpieli oraz bez cienia obaw oddać się w ręce doświadczonych fryzjerów, którzy zadbają o ich nienaganny wygląd. Jednakże, pewien lokal w Buenos Aires zaoferował dodatkowy serwis, poza standardowymi usługami kosmetycznymi i pielęgnacyjnymi dla czworonogów. Wideo zdradza wszelkie sekrety pracy psiego fryzjera i pokazuje, że nasi pupile wcale nie muszą narzekać na nudę podczas wizyt upiększających.

Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miskąBuldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miskąCzytaj dalej

Salon dla psów, w którym aż chce się tańczyć

58-letni właściciel salonu dla zwierząt w Buenos Aires, Luis Antonio kocha swoją pracę. Całe swoje życie poświęca zwierzakom - gdy nie pracuje jako psi fryzjer, zajmuje się pomocą bezpańskim zwierzętom. Jednak tylko jego żona wiedziała, jak bardzo oddaje się swojej pracy. Gdy któregoś dnia natknęła się na nietypową sytuację w salonie, postanowiła ją nagrać i podzielić się filmem ze światem.

- Wyszłam tylko na chwilę na zaplecze, aby zrobić herbatę. Gdy wróciłam, mój mąż już szalał z psem. Nie wiedział, że jestem w tym samym pomieszczeniu. Wzięłam telefon i zaczęłam nagrywać. Dla Was może to dziwne, ale u nas taki widok można spotkać na co dzień - cytuje żonę fryzjera, Gabrielę portal kochamyzwierzaki.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pomeranian nienawidzi obcinania pazurów. Właściciele nagrali jego reakcję na widok cążek, wideo rozkłada na łopatki
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Roztańczony psi fryzjer

Na krótkim klipie widzimy, jak Luis przy kąpaniu zwierzaka energicznie tańczy i śpiewa! Pieskowi najwyraźniej podoba się taka zabawa, bo bez protestów uczestniczy w tańcu. Taki salon dla psów to prawdziwy skarb - właściciele mają pewność, że ich podopieczni wrócą z wizyty zrelaksowani. Tylko spójrzcie - Luis to bez wątpienia odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską
  4. York ma lepsze włosy niż większość ludzi. Piesek z nietypową fryzurą wygląda niesamowicie
  5. Stęskniony beagle nie widział swojego pana przez 3 miesiące. Na jego widok dosłownie oszalał
  6. Prawie cała Polska zagrożona. Turyści muszą uważać

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł