Potworna ryba zadziwiła internautów
Źródło: twitter/raff nasir

Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie

18 Lipca 2020

Ryba o nietypowym wyglądzie zszokowała internautów. Mało kto spodziewał się, że te zwierzęta mogą wyglądać w taki niespotykany sposób. Zdjęcia wprawiają w istny zawrót głowy.

Ryba to zwierzę, które widzimy w życiu codziennym dosyć często. Jedni traktują je jako swoje główne źródło pożywienia, które często ląduje na obiadowym talerzu, inni hodują kolorowe rybki w akwarium, aby móc podziwiać ich walory estetyczne. Niektórzy wybierają się nad rzekę czy jezioro, żeby sprawdzić, czy uda im się wyłowić największy czy najbardziej zaskakujący okaz. Ile ryb, tyle okazów, lecz rybacy z Malezji pobili wszystkich na głowy. Zaprezentowali na platformie Twitter zdjęcia niespotykanej ryby, która może przerazić lub zaskoczyć swoim wyglądem.

Nieliczni potrafią dostrzec beagle'a ukrytego w sypialni. Tylko 3% osób potrafi znaleźć go w 10 sekundNieliczni potrafią dostrzec beagle'a ukrytego w sypialni. Tylko 3% osób potrafi znaleźć go w 10 sekundCzytaj dalej

Wyłowiona ryba to unikatowy okaz

Zwierzę, które wyłowili rybacy z Malezji zaskoczyło ich nietypowym wyglądem pyska. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą na własne oczy, dlatego podzielili się zdjęciami ryby w sieci. Okazuje się, że schwytali rybę o nazwie "Triggerfish". Jest to przedstawiciel gatunku rogatnicowatych, który występuje głównie w wodach tropikalnych i subtropikalnych. Samce zwierząt wyróżniają się dużą agresją, mogą być bardzo niebezpieczne zarówno dla innych ryb, jak i ludzi. Do odstraszania intruzów używają swoich wyjątkowo twardych zębów, które w zaskakującym stopniu przypominają ludzkie uzębienie. Osobnik wyłowiony w okolicy wybrzeża Malezji wprawił ludzi w osłupienie. Nie trzeba było czekać długo, ponieważ reakcja internautów była niemal natychmiastowa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Kot myśli, że jest człowiekiem. Właściciel futrzaka nagrywa wszystko, niezwykłe umiejętności

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zdjęcie "twarzy" ryby wprawiło tysiące użytkowników platformy w osłupienie! Przód zwierzęcia przypominał ludzką twarz! Ryba ma uwydatnione wargi i zęby, które łudząco przypominają ludzkie. Zdjęcia wywołały spore kontrowersje, które toczą się po dziś dzień. Część użytkowników zarzuca autorowi edytowanie zdjęcia w programie graficznym, aby zmienić wygląd niepozornej rybki w chimerę, aby stała się hitem internetu. Jeśli jednak to zdjęcie jest nieedytowane to natura rzeczywiście jest fenomenalna!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Jego wzrok hipnotyzuje. Prawdziwy kot z ludzką twarzą wygląda nieziemsko, ale wzbudza też niepokój
  3. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł