Swiatzwierzat.pl
Języki rottweilerów zmieniły kolor

Amanda Sena

Języki rottweilerów drastycznie zmieniły kolor. Istniało tylko 1 wytłumaczenie powodu

31 Lipca 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Rottweilery pod nieobecnością swoich właścicieli wycięły zaskakujący numer. Kiedy opiekunowie zobaczyli, że języki szczeniaków zmieniły kolor złapali się za głowy. Nie mogli uwierzyć, że doszło do czegoś tak dziwnego.

Rottweilery to zwierzęta, które głównie kojarzone są z tym, że pełnią funkcję psów obronnych. Dorosłe psy budzą swoim wyglądem niesamowity respekt, a nawet uważane są za niebezpieczne, jednak w okresie bycia szczeniakiem nie różnią się absolutnie niczym od przesłodkich maluchów i potrafią wyciąć niezłego psikusa swoim opiekunom. 

Psoty rottweilerów były na porządku dziennym

Dwa szczeniaki rasy rottweiler zostały przyłapane na gorącym uczynku przez swoich właścicieli. Angel i Apollo, bo tak zwą się dwa urwisy, miały zaledwie cztery miesiące, kiedy przyszedł im do głowy zadziwiający pomysł. Maluchy od samego początku lubiły płatać figle, dlatego ich opiekunowie dobrze zdawali sobie sprawę z tego, że nie mogą ich spuścić z oczu choćby na chwilę. W tamtym czasie nawiązały już ze sobą pakt współpracy, dziwiąc domowników swoimi zwariowanymi pomysłami. Szczeniaki potrafiły już samodzielnie otwierać drzwi i niezauważenie przedostawać się do innych pomieszczeń, mimo sprzeciwów właścicieli. 

- Pomagają sobie nawzajem, aby rozrabiać. Czasami wydaje mi się, że widziałam już wszystko, ale one nadal mnie zaskakują – przyznała ich opiekunka - Amanda.

Języki szczeniaków zmieniły kolor

Pewnie dnia Apollo i Angel wykręciły kolejny numer swojej opiekunce. Amanda postawiła w jednym z pokojów misternie wykonany papierowy kwiat w kolorze fuksji, który została od swojej siostry na pamiątkę. Kiedy znajomi przyszli w odwiedziny, Amanda spuściła szczeniaki z oczu, jednak wkrótce usłyszała dziwny dźwięk, dochodzący z zewnątrz. Jej oczom ukazał się poszarpany kwiatek i już było dla niej jasne, kto stał za tym występkiem. Kobieta poprosiła swoich gości, aby upewnili się, czy pieski mają coś w środku pyszczków, jednak nie spodziewała się, że zobaczy coś, czego się nie spodziewała. Języki małych rottweilerów były w kolorze wściekłego różu! Był to wystarczający dowód na to, że to właśnie Apollo i Angel dorwały kolorową ozdobę. Właścicielka zastanawiała się, czy zabrać maluchy do weterynarza, jednak znajomi uspokoili ją, mówiąc, że barwnik używany do papieru nie powinien być trujący dla dzieci, a tym samym dla szczeniąt. Amanda nie denerwowała się na swoje urwisy, w końcu chęć do zabaw leżała w ich naturze.

- Nikt nie miał serca się denerwować. Ich szczęście było po prostu zbyt piękne – dodała Amanda w rozmowie z portalem Dodo.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >