Języki rottweilerów zmieniły kolor
Źródło: Amanda Sena

Języki rottweilerów drastycznie zmieniły kolor. Istniało tylko 1 wytłumaczenie powodu

31 Lipca 2020

Rottweilery pod nieobecnością swoich właścicieli wycięły zaskakujący numer. Kiedy opiekunowie zobaczyli, że języki szczeniaków zmieniły kolor złapali się za głowy. Nie mogli uwierzyć, że doszło do czegoś tak dziwnego.

Rottweilery to zwierzęta, które głównie kojarzone są z tym, że pełnią funkcję psów obronnych. Dorosłe psy budzą swoim wyglądem niesamowity respekt, a nawet uważane są za niebezpieczne, jednak w okresie bycia szczeniakiem nie różnią się absolutnie niczym od przesłodkich maluchów i potrafią wyciąć niezłego psikusa swoim opiekunom.

Wskoczył na łóżko z zamiarem obudzenia właściciela. Dalsze zachowanie husky nie mieści się w głowieWskoczył na łóżko z zamiarem obudzenia właściciela. Dalsze zachowanie husky nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Psoty rottweilerów były na porządku dziennym

Dwa szczeniaki rasy rottweiler zostały przyłapane na gorącym uczynku przez swoich właścicieli. Angel i Apollo, bo tak zwą się dwa urwisy, miały zaledwie cztery miesiące, kiedy przyszedł im do głowy zadziwiający pomysł. Maluchy od samego początku lubiły płatać figle, dlatego ich opiekunowie dobrze zdawali sobie sprawę z tego, że nie mogą ich spuścić z oczu choćby na chwilę. W tamtym czasie nawiązały już ze sobą pakt współpracy, dziwiąc domowników swoimi zwariowanymi pomysłami. Szczeniaki potrafiły już samodzielnie otwierać drzwi i niezauważenie przedostawać się do innych pomieszczeń, mimo sprzeciwów właścicieli.

- Pomagają sobie nawzajem, aby rozrabiać. Czasami wydaje mi się, że widziałam już wszystko, ale one nadal mnie zaskakują – przyznała ich opiekunka - Amanda.

Języki szczeniaków zmieniły kolor

Pewnie dnia Apollo i Angel wykręciły kolejny numer swojej opiekunce. Amanda postawiła w jednym z pokojów misternie wykonany papierowy kwiat w kolorze fuksji, który została od swojej siostry na pamiątkę. Kiedy znajomi przyszli w odwiedziny, Amanda spuściła szczeniaki z oczu, jednak wkrótce usłyszała dziwny dźwięk, dochodzący z zewnątrz. Jej oczom ukazał się poszarpany kwiatek i już było dla niej jasne, kto stał za tym występkiem. Kobieta poprosiła swoich gości, aby upewnili się, czy pieski mają coś w środku pyszczków, jednak nie spodziewała się, że zobaczy coś, czego się nie spodziewała. Języki małych rottweilerów były w kolorze wściekłego różu! Był to wystarczający dowód na to, że to właśnie Apollo i Angel dorwały kolorową ozdobę. Właścicielka zastanawiała się, czy zabrać maluchy do weterynarza, jednak znajomi uspokoili ją, mówiąc, że barwnik używany do papieru nie powinien być trujący dla dzieci, a tym samym dla szczeniąt. Amanda nie denerwowała się na swoje urwisy, w końcu chęć do zabaw leżała w ich naturze.

- Nikt nie miał serca się denerwować. Ich szczęście było po prostu zbyt piękne – dodała Amanda w rozmowie z portalem Dodo.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mali wandaleMali wandale
Amanda Sena

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
  2. Przypadkiem znaleźli autokar wypełniony zawiązanymi siatkami. Otworzyli jedną i ich zmroziło, zawartość ścina z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy
  5. Mężczyzna wskoczył do wodnego zbiornika w zoo. Wszystko się nagrało
  6. Doberman zaczął biec w kierunku dziewczynki. Wszystko się nagrało
  7. Nie tylko w Karpaczu sytuacja jest skandaliczna. Na południu Polski władze ostrzegają, nie mają już sił

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł