rottweiler i jedzenie
Źródło: youtube.com/AllthingsBruno

Właściciel chciał przetestować posłuszeństwo rottweilera. Biedny pies, z początku szło mu świetnie, potem wszystko się posypało

30 Sierpnia 2020

Rottweiler to duży pies, traktowany przez niektórych jako zwierzę obronne i stróżujące. Często uważane są za agresywne i dominujące, jednak wszystko zależy od ich socjalizacji i wychowania. Poleca się je raczej doświadczonym właścicielom czworonogów. Wymagają wiele aktywności, a wyznaczenie im właściwych zasad wymaga konsekwencji i stanowczości. Czworonóg z filmu, choć wygląda na grzecznego i łagodnego nie zawsze słucha właściciela.

Rottweiler stanął przed ciężkim wyzwaniem. Jego właściciel postanowił zrobić mu test, który oblałaby ogromna większość czworonogów. Na około 7 minut pozostawił go ze swoim intensywnie pachnącym obiadem. Świąteczna kolacja z faszerowaną piersią z indyka, gniecionymi ziemniakami i surówkami stanowiła kuszący łup dla wygłodniałego psiaka. Trzeba przyznać, że posłuszeństwo i inteligencja zwierzaka robią wrażenie. Rottweiler nie rzucił się na posiłek, gdy tylko stracił swojego właściciela z oczu.

Owczarek niemiecki podchodzi do malutkiego kotka. Wygląda groźnie, ale finał zaskakujeOwczarek niemiecki podchodzi do malutkiego kotka. Wygląda groźnie, ale finał zaskakujeCzytaj dalej

Rottweiler stanął przed ogromnym wyzwaniem

Test mógł skończyć się tylko w jeden sposób. Mimo to, zwierzak wytrzymał dość długo nim zaczął robić podchody do leżącego na stole talerza. Zaczął nawet szukać swojego pana, by upewnić się, że porzucił swoją porcję. Cały czas liczył na to, że mężczyzna niedługo wróci. Być może chciał, by ten dobrowolnie poczęstował go jakimś smacznym kąskiem. Możliwe też, że był po prostu dobrze wychowany i nie chciał ruszać jedzenia bez pytania. Gdy jego właściciel nie wrócił po dwóch minutach i na dodatek nie było go nigdzie widać, Bruno postanowił poczęstować się jednym drobnym kęsem. Ciężko jednak powstrzymać się przed wzięciem drugiego. Na filmie widać walkę toczącą się w umyśle zwierzaka. Chce być posłuszny swojemu panu, jednak nie może się powstrzymać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kucyk uciekł właścicielowi. Szybko do akcji wkroczyła policja
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Zatrzymano kłusownika, śledczy znaleźli na jego posesji prawdziwy arsenał. Aż strach pomyśleć, na co polował

Rottweiler udawał niewiniątko

Zwierzak nie wiedział, że jego poczynania śledzą rozlokowane po pokoju kamery. Co chwilę stawał na dwóch łapach i podjadał malutkie porcje jedzenia. Po ugryzieniu jedzenia z talerza stawał, patrząc na korytarz, którym w każdej chwili mógł nadejść jego pan. W pewnym momencie kawałki jedzenia wylądowały na blacie stołu. Rottweiler uznał, że musi pozbyć się dowodów swojego postępowania. W trakcie pożerania okruszków świadczących o jego winie, rozlał stojącą obok szklankę wody. Wtedy zorientował się, że nie uda mu się ukryć faktu, że jadł z talerza właściciela. Wpadł na inny pomysł. Zrzucił talerz ze stołu i pożarł wszystko. Rozrzucił szczątki naczynia i resztki jedzenia po pokoju pozorując kradzież z włamaniem. Od razu dojadł smaczne kąski, w tym ogromny kawałek piersi indyka. Gdy właściciel wrócił, nie chciał spojrzeć mu w oczy. Próbował przekonać go, że nie on odpowiada za ten bałagan. Mężczyzna przejrzał go jednak na wylot. Pies jedynie się uśmiecha, gdy mężczyzna wymieniał kąski, które pożarł.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 6-latek rzucał szczeniakiem o beton. „Teraz płacze, więc jest mu przykro”
  2. Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymi
  3. Małgorzata Kożuchowska w doborowym towarzystwie na plaży. Dobrze razem wyglądają?
  4. Co pies myśli o właścicielu? Wielu z nas zadaje sobie podobne pytanie
  5. Po 4 latach psiak ma stracić dom. Wolontariusze mają ostatnią szansę, by znaleźć mu kochającą rodzinę
  6. Wiemy, jak Jarosław Kaczyński spędza wakacje. Wygadali się znajomi

źródło: youtube.com

Następny artykuł