rottweiler
Źródło: twitter.com//portugi_bruja

Rottweiler ma niezwykłe hobby. Niesamowite, co potrafi zrobić pies

26 Sierpnia 2020

Rottweiler to oczywiście bardzo silny pies, jednak chyba nikt nie spodziewałby się po nim tak wyjątkowego hobby. Ten psiak zdecydowanie różni się od większości przedstawicieli swojego gatunku, a wyraz temu daje w bardzo nietypowy sposób. Wielu myślało, że wideo, na którym uchwycono psa jest zmanipulowane, jednak okazuje się, że tak nie jest.

Rottweiler z filmiku bardzo lubi pokazywać swoje wyjątkowe hobby. Wideo udostępnione na Twitterze zostało obejrzane już ponad 9 milionów razy, a komentujący nie dowierzają temu, co widzą. Choć oczywiście psy wybierają sobie na zabawki najróżniejsze przedmioty, trzeba przyznać, że wybór rottweilera jest naprawdę wyjątkowy. Sami zobaczcie - widzieliscie kiedyś coś podobnego?

Dramat polskiego hodowcy papug. W kilka sekund stracił kilkadziesiąt ukochanych zwierzątDramat polskiego hodowcy papug. W kilka sekund stracił kilkadziesiąt ukochanych zwierzątCzytaj dalej

Rottweiler ma niezwykłe hobby

Pies został uchwycony na wideo przez jedną z użytkowniczek Twittera. Widzimy, jak potężny rottweiler spokojnie przechadza się ogródkowym chodnikiem z... hantlem w pysku. W dodatku nie byle jakim - według nagrywającej hantel ważył około 13 kilogramów! Co prawda dorosły rottweiler waży ok. 50-60 kg, jednak trzeba przyznać, że raczej rzadko oglądamy nawet bardzo silne psy bawiące się sprzętem treningowym. Dziewczyna, która udostępniła filmik napisała, że psiak o imieniu Bonzo jest psem jej wujka i od zawsze kochał dźwigać ciężkie rzeczy. Jednak hantle szybko wysunęły się na prowadzenie w konkursie na ulubione zabawki i teraz psiak nosi je ze sobą dosłownie wszędzie.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
2. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Pies atleta

W komentarzach zawrzało, większość ludzi była pod ogromnym wrażeniem. Jednak właściciele rottweilerów potwierdzili autentyczność filmików - wielu mówiło, że ich psy także uwielbiają bawić się kamieniami, drzewami czy innymi bardzo ciężkimi obiektami. Wielu komentujących zaniepokoiło, czy pies nie robi sobie krzywdy trzymając ciężarki w pysku, jednak nagrywająca pospieszyła z wyjaśnieniami.

- Do osób, które martwią się o zęby Bonzo: on używa do tego swoich dziąseł, z jego zębami wszystko w porządku. Do ludzi, którzy mówią "zabierz mu to", lol, czemu WY nie spróbujecie zabrać jego metalowej kości i zobaczyć, jak wiele uda wam się zdziałać - napisała żartobliwie dziewczyna.

Portal The Dodo skontaktował się też z właścicielem psa, Derekiem Plante. Mężczyzna opowiedział im, że gdy kilka lat temu ćwiczył z ciężarami, Bonzo podbiegł do niego i ukradł mu jeden z hantli. Tak mu się to spodobało, że zaczął regularnie nosić je ze sobą!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleni

źródło: twitter.com

Następny artykuł