Właściciel spotkał się ze swoim pupilem po prawie dekadzie rozłąki!
Źródło: youtube/Miami Herald

Nie widział swojego rottweilera przez 8 lat. Gdy zwierzę wchodzi do pokoju, wybuchają niesamowite emocje

19 Sierpnia 2020

Rottweiler o imieniu Duke zniknął z posesji swojego właściciela przeszło 8 lat wcześniej, kiedy był jeszcze szczeniakiem. Mężczyzna nie mógł się pogodzić ze stratą ukochanego pupila, jednak przez te wszystkie lata ślad po nim zaginął. Telefon, który niespodziewanie dostał odmienił jego życie.

Rottweiler należący do Joshuy Edwards zaginął 8 lat temu. Jego właściciel wyszedł z domu, lecz kiedy wrócił jego pies nie był nigdzie w pobliżu, choć furtka do ogrodu była zamknięta. Jushua przeszukał cały teren, ale nigdzie nie mógł znaleźć ukochanego psiaka o imieniu Duke. Pies dosłownie rozpłynął się w powietrzu! Prawdopodobnie ktoś go ukradł. Opiekun stracił już całą nadzieję na to, że jego drogi kiedykolwiek skrzyżują się z Dukiem, lecz los miał wobec nich inne plany. Pewnego dnia mężczyzna odebrał telefon, który zatrząsł jego światem.

Chihuahua kontra wielki buldog. Finał mógł być tylko jedenChihuahua kontra wielki buldog. Finał mógł być tylko jedenCzytaj dalej

Rottweiler został znaleziony po niespełna 10 latach

Strata czworonożnego członka rodziny potrafi załamać każdego opiekuna. Tym gorsze uczucia towarzyszą rozłące z pupilem, jeśli doszło do niej wskutek kradzieży czy zagubienia zwierzęcia. Nikt nie jest przygotowany na doświadczenie obaw i paraliżującego strachu o dobro ukochanego psa czy kota, który znalazł się w obcym miejscu bez opieki swojego prawowitego właściciela. Joshua przez długi czas przejmował się tym, co dzieje się z jego rottweilerem, jednak po blisko dekadzie stracił wszelką nadzieję na ponowne spotkanie. Jego zdziwieniu nie było końca, kiedy usłyszał podczas rozmowy telefonicznej, że Duke został znaleziony.

DZISIAJ GRZEJE:1. Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie
3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską

Pies został znaleziony przez pewną kobietę, która zdecydowała się odszukać jego właściciela. Czym prędzej udała się z pupilem do weterynarza, gdzie ustalono tożsamość mężczyzny dzięki zaimplikowanemu podskórnie chipowi. Joshua przyjechał pod wskazany adres, nie mogąc uwierzyć, że naprawdę chodzi o jego zagubionego rottweilera. Kiedy Duke wyszedł z pokoju i podszedł w stronę swojego dawnego właściciela, potrzebował zaledwie kilku sekund, aby go rozpoznać. Jego radości nie było końca! Rottweiler bardzo się zmienił od czasów szczenięcych, jednak w dalszym ciągu uwielbiał się przytulać i chętnie oddawał się pieszczotom.

Mężczyzna był bardzo przejęty, po jego twarzy spływały łzy szczęścia i ulgi. Nie wierzył, że jego najdroższy psiak nareszcie wróci do prawdziwego domu. Kiedy emocje nareszcie opadły, właściciel Duke'a przytulił nieznajomą kobietę, która pomogła mu odnaleźć psa i podziękował jej z całego serca. Co za poruszające spotkanie po latach!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Malamut panicznie boi się kąpieli. Wtedy do łazienki wchodzi dziecko i dzieje się niesamowita rzecz
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł