Nietypowa parka spłodziła śliczne szczeniaki
Źródło: screen z youtube/Zoo Land/Ross Perry

Suczka rottweilera zaszła w ciążę, ojcem był malutki terier. Ich szczeniaki są jedyne w swoim rodzaju

17 Lipca 2020

Rottweiler to rasa psów, która cechuje się dużą pewnością siebie, dominacją, a nawet chęcią walki. Lubi rywalizować z innymi zwierzętami i bardzo mocne przywiązuje się do swojego terytorium, dlatego Internet zaskoczyła nowina o narodzinach nietypowych szczeniąt z połączenia suczki tej rasy oraz dużo mniejszego teriera.

Rottweiler jest rasą psa, którego łatwo wyprowadzić z równowagi, nie daje się łatwo podporządkować, o ile właściciel nie jest wyjątkowo asertywny i spokojny. Rottweilery lubią dominować, w ich naturze leży ciągła potrzeba rywalizowania o najwyższą pozycję w hierarchii, ale jednocześnie lubią roztaczać opiekę nad słabszymi członkami grupy. Suczki maja silny instynkt macierzyński, który przejawia się nie tylko w stosunku do szczeniąt, ale też i ludzkich dzieci. Z tego powodu świetnie sprawdzają się jako obrońcy i towarzysze najmłodszych.

Poruszające wideo. Pomogli psu, który wpadł pod samochód i nie mógł chodzićPoruszające wideo. Pomogli psu, który wpadł pod samochód i nie mógł chodzićCzytaj dalej

Suczka rottweiler uległa urokowi małego teriera

W przyrodzie potrafi dojść do ciekawych i nieoczekiwanych zdarzeń. Tak było i tym razem, kiedy suczka rasy rottweiler o imieniu Zara oddała serce swojemu przeciwieństwu. Joey jest przedstawicielem rasy West Highland White terrier, który udowodnił całemu światu, że różnice nie mają większego znaczenia, gdy w grę wchodzi prawdziwe uczucie. Joey jest nie tylko dwa razy mniejszy od Zary, ale też zupełnie różny w kwestii charakteru. To świetny dowód na to, że przeciwieństwa się do siebie przyciągają! Ze zbliżenia pary narodziło się 11 szczeniaków, z których niestety 4 nie przetrwały pierwszych dni. Pozostałe 7 już od swoich pierwszych chwil oczarowały opiekunów zwierzaków unikalnym wyglądem. Po zdjęciach widać, że odziedziczyły po swoich rodzicach wszystko, co najlepsze!

DZSIAJ GRZEJE:1. Oderwał rękę od skrzyni biegów i zbliżył do husky'ego. Wszystko zostało nagrane
2.Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

ZOBACZ WIDEO:

Czyż nie są zachwycające?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Rząd zdecydował. Dziś zostały zniesione kolejne restrykcje, idealnie na wakacje

Źródło: express.co.uk

Następny artykuł