Rottweiler na plaży, przełamuje fale
Źródło: screen shot/Youtube/The Dog Savant

Rottweiler po raz pierwszy zobaczył ocean. Poruszająca reakcja zwierzaka

15 Czerwca 2020

Rottweiler został zabrany przez swojego właściciela na plażę dla psów Leo Carillo w kalifornijskim Malibu. Był to pierwszy raz, kiedy psiak zobaczył ocean... Kiedy tylko mężczyzna zobaczył reakcję psa na fale, szum morza i rozgrzany piasek, od razu chwycił za telefon i zaczął nagrywać. Prawie surferskie wyczyny psiaka chwyciły za serce rzesze internautów.

Jakiś czas temu opisywaliśmy historię owczarka o imieniu Herschel, który po latach spędzonych w strasznych warunkach (pies był więziony na łańcuchu) trafił w dobre ręce. Co więcej - spotkało go kolejne szczęście. Ludzie dobrej woli postanowili zapewnić psiakowi nieco rozrywki i zabrali go nad ocean! Kiedy owczarek po raz pierwszy w życiu zobaczył morze, jego reakcja poruszyła wszystkich. Filmik, na którym zostały uwiecznione jego pierwsze chwile na plaży w oka mgnieniu stał się hitem w sieci. Zachowanie psa było na prawdę wzruszające. Równie uroczym nagraniem podzielił się pewien mężczyzna, który postanowił zabrać swojego podopiecznego, uroczego rottweilera na kalifornijską plażę dla psów Leo Carillo. To, w jaki sposób rottweiler zaczyna się zachowywać na miejscu, chwyta za serce.

Szczeniaczek błagał o ratunek żyjąc na wysypisku. Kiedy umyto go z błota, nikt nie dowierzałSzczeniaczek błagał o ratunek żyjąc na wysypisku. Kiedy umyto go z błota, nikt nie dowierzałCzytaj dalej

Rottweiler po raz pierwszy w życiu widzi ocean

Kiedy tylko rottweiler znajduje się na plaży, na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo jest zaaferowany nowymi widokami i odgłosami. Psiak zaczyna powoli rozpoznawać teren, na początku z pewną dozą nieufności i zachowawczością. Przestraszył się nieco fal, jednak stopniowo zaczyna dziać się coś niesamowitego. Z każdą chwilą rottweiler biega coraz śmielej, aż w końcu rzuca się w morze, cały zachwycony. Rottweiler jest zafascynowany nowo poznaną przestrzenią - dźwiękami, zapachami i... słoną wodą, od której psiak zaczyna uroczo kichać. Właściciel psa nagrał popisy swojego podopiecznego i podzielił się nimi w sieci - teraz cały świat może podziwiać uroczą reakcję rottweilera. Od razu robi się cieplej na sercu na widok szczęścia, które maluje się na jego pyszczku.

DZISIAJ GRZEJE:1.Na zdjęciu ukrywa się kot. 85% internautów nie wierz, że naprawdę tak jest
2. Warszawa. Zamknął psa w aucie, które stało w nasłonecznionym miejscu. Stan zwierzaka pogarszał się z każdą minutą

Jaka była reakcja Waszych milusińskich, kiedy po raz pierwszy w życiu zobaczyli morze? Też nie mogliście się nacieszyć ich radością?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Rottweiler był zachwycony widokiem falRottweiler był zachwycony widokiem fal
screen shot/Youtube/The Dog savant

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
   2. Husky miał iść spać, kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nagranie rozkłada na łopatki
   3. Małżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzję
   4. Zdrowy pies umarł po codziennym spacerze. Wszyscy właściciele muszą uważać
   5. 4 szczeniaki zostały zamknięte w aucie. Zwierzaki nie miały powietrza, miski wody, bardzo cierpiały
   6. Słynna zagadka z małym chihuahua i ciastkiem. Możesz być bardzo zdziwiony, szukając rozwiązania

Źródło: Youtube/The Dog Savant

Następny artykuł