Rolnik szuka żony, Magda i Mateusz na randce
Źródło: instagram/mati_rolniq

Piosenka z czołówki "Rolnik szuka żony" na pomoc zwierzętom. Wspaniała akcja Mateusza, kandydata Magdy

10 Listopada 2020

Czołówka z "Rolnik szuka żony" została zaśpiewana na pomoc w słusznej sprawie. Mateusz, kandydat do serca Magdy zainicjował wspaniałą akcję, a wszystko po to, aby pomóc zwierzakom.

Rolnik szuka żony powoli dobiega końca. Widzowie poznają wkrótce decyzję rolników, dotyczącą kandydatów. W tym sezonie były bardzo dużo dramatów, emocje sięgały zenitu na wszystkich gospodarstwach! Działo się nie tylko na wsiach panów, ale i u rolniczki, Magdy. Kobieta w ostatnim odcinku popłakała się na wizji, wyznając, że panowie ją zawiedli. Jeden z nich, Mateusz już dawno opuścił gospodarstwo. Prześwietliliśmy jego social media, okazuje się, że bardzo włącza się w akcje charytatywne dla zwierzaków.

Rodzinna wycieczka z dzieckiem i psem nie jest dla niej wyzwaniem. Farna jednym zdjęciem udowodniła, że możnaRodzinna wycieczka z dzieckiem i psem nie jest dla niej wyzwaniem. Farna jednym zdjęciem udowodniła, że możnaCzytaj dalej

Mateusz z Rolnik szuka żony ma wielkie serce

O serce rolniczki wciąż walczą Paweł i Adam. Jednak Magda nie widzi w panach kandydatów na mężów, ojców. Rolniczka czuje się bardzo zawiedziona uczestnikami, którzy do niej przyjechali. Jednym z nich, który wrócił już do domu jest wytatuowany Mateusz. Niedoszły rolnik przez cały czas trwania programu próbował rozśmieszać towarzystwo. Był duszą tego gospodarstwa, niestety żarty nie wystarczyły, aby dostać się do serca Magdy.

Mateusz Kisiel wrócił do domu, jednak nie odciął się z programu Rolnik szuka żony. Na Instagramie ustawił sobie nawet nick "rolniq", świadczący o tym, że wciąż tęskni za show. A może robi to dla sławy? Niezależnie od tego, jeśli 5-minutową sławę wykorzystuje w słusznym celu, to nie mamy nic przeciwko. A tak się składa, że rolniq ma wielkie serce do zwierząt, co pokazał organizując zbiórkę!

Niedoszły ukochany Magdy, który sam jest właścicielem kota wraz z przyjaciółmi zorganizowali zbiórkę na pomoc zwierzakom.

- Razem ze znajomymi stworzyliśmy projekt pomocy schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gdyni @ciapkowo. Zachęcamy do udziału w akcji i dziękujemy za pomoc - napisał Mateusz Kisiel w sieci.

Aby zachęcić internautów do pomagania, postanowił zaśpiewać czołówkę z programu Rolnik szuka żony. Przypomnijmy, że piosenka Rafała Brzozowskiego "Magiczne słowa" jest coverem. Ich twórcami jest zespół ZIYO, o którym najwięcej się mówiło w latach 80. i 90. Do dzisiaj zespół nagrał 9 płyt.

Pomóc schronisku można wpłacając pieniądze na konto Ciapkowa, nr rachunku 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344 z dopiskiem "Pomagam zwierzętom"

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel oddał psa po 9 latach. Nagle zjawił się ktoś w schronisku, na kogo pies nawet nie wiedział, że może liczyć
2. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
3. Języki szczeniaków zmieniły kolor na różowy. Nagle było wiadomo, że doszło do zbrodni

Mateusz z Rolnika adoptował kota

Tak jak wyżej wspomnieliśmy niedoszły rolnik jest właścicielem kota Darka. Mateusz Kisiel znalazł go w lesie na majówce na Mazurach. Kot jest jego oczkiem w głowie, celebryta często udostępnia z nim zdjęcia w sieci. Z okazji adopcji urodzin Mateusz wyprawił nawet kotu przyjęcie! Nie zabrakło balonów i słodkości. Mamy nadzieję, że mruczek już zawsze będzie tak świętował!

Mateusz nie znalazł miłości w programie. Myślicie, że Magda wybierze Pawła albo Adama, czy panów również odeśle z kwitkiem do domu?

ZOBACZ WIDEO:

Zatrważające nagranie z kliniki weterynaryjnej. Kobieta nie miała żadnych skrupułówZatrważające nagranie z kliniki weterynaryjnej. Kobieta nie miała żadnych skrupułówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Rodzinna wycieczka z dzieckiem i psem nie jest dla niej wyzwaniem. Farna jednym zdjęciem udowodniła, że można
  4. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  5. Policjanci zdębieli, kiedy kierowca otworzył bagażnik auta. W środku żywe zwierzęta, dramat
  6. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
  7. Nie chce już słyszeć o innych surówkach. Jesienny miks warzyw wzmacnia odporność i dodaje energii

źródło: instagram

Następny artykuł