Józef z Rolnik szuka żony
Źródło: youtube.com/Rolnik szuka żony

Józef znów naraża się na krytykę ze strony widzów Rolnik szuka Żony. Chodzi o randkę z Grażyną

3 Listopada 2020

Rolnik szuka Żony to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Telewizji Publicznej. Widzów mocno ekscytują losy uczestników kolejnych edycji show. Niektórzy zyskują ich autentyczną sympatię, inni jak Józef wzbudzają pewne kontrowersje.

Siódma edycja show Rolnik szuka Żony obfituje w emocje i zwroty akcji. W internecie nie brak zażartych dyskusji na temat zachowań kandydatów, jak i uczestników programu. Po emisji pierwszych kilku odcinków cała uwaga skoncentrowała się na Józefie, najstarszym z gospodarzy. Wiele osób było zniesmaczonych jego żartami. Pojawiły się komentarze o seksizmie. Niektórzy spekulowali nawet na temat tego, że mężczyzna nie szuka na antenie miłości ani głębokich relacji z kobietą, którą mógłby poślubić. W ostatnim czasie widzowie zauważyli jednak pewną zmianę w jego podejściu.

Fatalny wypadek na autostradzie. Tysiące zwierząt nie dostaną teraz jedzenia, nic nie można uratowaćFatalny wypadek na autostradzie. Tysiące zwierząt nie dostaną teraz jedzenia, nic nie można uratowaćCzytaj dalej

Rolnik szuka żony - Józef znów naraża się na krytykę

W ostatnim czasie zachowanie rolnika stało się dużo bardziej stonowane. Być może mężczyzna natrafił na nieprzychylne komentarze zamieszczane pod jego adresem w sieci, lub po oswoił się z obecnością kamer i zaczął zachowywać się naturalniej. Fani Rolnik szuka Żony dostrzegli tę zmianę i docenili ten fakt.

Józef wybrał sobie trzy kandydatki. Ich zachowanie także wzbudzało wiele kontrowersji. Ewa, Apolonie i Grażyna robią wszystko by przypodobać się swojemu wybrankowi. Każda ma swoją metodę na dotarcie do serca mężczyzny. Apolonia i Grażyna starały się rywalizować na równych zasadach. Zachowywały się wobec siebie koleżeńsko. Ewa z kolei skoncentrowała wyłącznie na rolniku. Czasem wydaje się nawet nie zauważać obecności pozostałych kobiet. Często nie brała udziału w dyskusjach, dopóki Józef się do nich nie przyłączył.

DZISIAJ GRZEJE:1. Anna Lewandowska planuję adopcję psa? "Totalnie skradł moje serce, zakochałam się na maksa"
2. Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie
3. 3-latka podeszła do lwa, wtedy zwierzę zrobiło niezwykłą rzecz. Ale prawda jest smutniejsza, niż myślisz

Swoje szanse wydaje się widzieć w kuchni. Jej zdaniem gotuje najlepiej z trójki uczestniczek. Udało jej się także zaimponować Józefowi. Z jej opinią nie zgadza się Grażyna. Na randce, na którą zaprosił ją rolnik, dobitnie powiedziała co o tym myśli. Faworyzowanie potraw jednej z uczestniczek w taki sposób nie spodobało się także widzom.

Ich sprzeciw wzbudził także środek transportu, jakim przemieścili się w miejsce pikniku. Józef, chcąc być romantyczny, postanowił zamówić dla nich bryczkę, ciągniętą przez dwa konie. Widok powozu konnego na wsi nie powinien nikogo dziwić, jednak niektóre z komentarzy sugerowały, że spacer mógłby być lepszym pomysłem niż wykorzystywanie zwierząt.

Pitbull rzucił się na ziemię i udawał martwego. Nie uwierzysz, dlaczegoPitbull rzucił się na ziemię i udawał martwego. Nie uwierzysz, dlaczegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nocy rząd podjął decyzję. Przedłużono najbardziej uciążliwy zakaz dla Polaków
  2. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  3. Wyszło na jaw. Wiadomo, która z kandydatek rolnika poszła z nim na wesele. Zdradził ich zespół muzyczny
  4. Chciała adoptować psa, kiedy zobaczyła kota w klatce. Kobieta podjęła zaskakującą decyzję
  5. Ktoś wyrzucił 8 szczeniaków do kosza na śmieci. Niestey, nie wszystkie przeżyły
  6. Pobiła potrójny rekord. Nie uwierzycie, jak gigantyczną rybę złowiła kobieta w Polsce
  7. Przez kilka miesięcy codziennie żuł jednego goździka. Gdy zobaczył wyniki badań, nie mógł opanować emocji

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł