adrian i ilona
Źródło: instagram.com/adrianberkowicz

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwalili się wspaniałą wiadomością. Rodzina powiększyła się

1 Września 2020

"Rolnik szuka żony" to reality show produkcji Telewizji Polskiej. W nim rolnicy i rolniczki szukają swojej drugiej połówki, z którą będą mogli spędzić resztę życia. Niewiele par kontynuuje związek po zakończeniu zdjęć do danej edycji programu. Adrian i Ilona , mimo że edycja w której występowali zakończyła się już jakiś czas temu wciąż pozostają razem. Na Instagramie pary ukazało się zdjęcie nowego członka ich rodziny.

"Rolnik szuka żony" zdaniem wielu, zmienił życie tej dwójki na lepsze. To jedyna para szóstej edycji programu, która wciąż pozostaje w związku. Fani byli zdruzgotani informacją o rozstaniu się Anny i Jakuba. Byli to ulubieńcy publiki programu. Adrian i Ilona także zyskali ogromną sympatię widzów. Zainteresowanie ich dalszymi losami sprawiło, że każdy krok pary relacjonowany jest przez portale plotkarskie. W tym kontekście fakt przeoczenia przez nie tak istotnego wydarzenia jak pojawienie się w ich rodzinie kolejnego członka może zdumiewać.

Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowiteMały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowiteCzytaj dalej

Rolnik szuka żony sprawił, że są razem

Rolnik oprócz Ilony zaprosił do swojego gospodarstwa dwie inne kobiety. Ale to blondynka najbardziej spodobała się mężczyźnie. Nie zadecydowały jednak wyłącznie kwestie fizyczne. Kobiecie udało się zarazić go swoją miłością do koni. Para często pokazuje się wspólnie na zdjęciach umieszczanych na portalach społecznościowych. Widzowie tak do tego przywykli, że gdy przez jakiś czas nie ukazało się żadne ich wspólne zdjęcie, zaczęli podejrzewać, że Adrian i Ilona mogli się rozstać. Para musiał wydać w tej sprawie stosowne oświadczenie. Obecnie para chwali się ogromną liczbą wspólnych zdjęć. Biorąc pod uwagę, że pasją mężczyzny jest fotografia, ten fakt nie powinien nikogo zdziwić. Ostatnio w sieci zawrzało, gdy opublikowali swoje zdjęcia z wesela, które razem odwiedzili.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Bardzo smutne informacje o Ewie Błaszczyk. Sama nie może już sobie poradzić

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" pokazali nowego członka rodziny

Adrian i Ilona pochwalili się zdjęciem zwierzaka, które zawitało do ich rodziny. Piękny kociak może pochwalić się unikalnym wyglądem. Sierść na jego głowie dzieli się idealnie na dwie różnokolorowe połówki. Jedna z nich jest czarna, druga zaś rudo-biała. Jak dowiadujemy się z opisu, zwierzak nie należy jednak do pary, jego właścicielem jest brat Adriana. Nikogo jednak nie powinno dziwić, że rolnik tak chętnie chwali się zdjęciem bratanka. Fani dopytują, kiedy będą mogli podziwiać zwierzę należące do pary, Ilona i jej partner nie zdradzili jednak planów odnośnie adopcji jakiegokolwiek czworonoga. Mimo wszystko i tak gratulujemy małej pociechy!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
  2. 46-latka poszła do ginekologa na kontrolę. Lekarz podczas badania nagle zaczął się śmiać, kobieta oblała się rumieńcem
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Wiemy, na którym miejscu jechał zakażony. Pasażerowie poszukiwani

Źródło: instagram.com/adrianberkowicz

Następny artykuł