jaja na polu
Źródło: twitter.com/dAiTaI0524

Rolnik znalazł na polu bardzo dziwne jaja. Rozwiązanie zagadki zwala z nóg

11 Sierpnia 2020

Rolnik wyszedł na pole i znalazł na nim niecodzienne jaja. Mężczyzna wykonał fotkę, którą udostępnił w sieci, a ta szybko stała się viralem. Internauci przecierali oczy ze zdumienia i zastanawiali się, co kryje się w środku. Czy to jakieś rośliny, a może zwierzęta? Rozwiązanie zagadki zwali Was z nóg!

Rolnik z Japonii zaskoczył wszystkich swoim znaleziskiem. Mężczyzna wyszedł pewnego dnia na pole i odkrył na nim nieprawdopodobne znaleziska. Główki, a może inaczej jaja wyglądały jak żywe, gęsto ustawione jeden koło drugiego. Rolnik zamarł na chwilę, po czym wykonał zdjęcie, którym podzielił się w sieci. Internautów też zamurowało, niektórzy zaczęli snuć teorie, że to mali kosmici. Jaka była prawda?

Malutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagraliMalutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagraliCzytaj dalej

Rolnik doskonale wiedział, co znajduje się na jego polu

Zdjęcie pola obiegło świat, internauci nie mogli rozgryźć, co na nim się kryje! Rolnik nie komentował, a spokojnie czekał na rozwój wydarzeń. Chwilę później okazało się, że mężczyzna doskonale wiedział, co znajduje się na jego polu, a postanowił podroczyć się z obserwującymi. Nie spodziewał się jednak takiego odzewu, myślał, że zagadka szybko zostanie rozwiązana. Co znajdowało się na polu? Czy były to zwierzęta, a może niecodziennie rośliny?

Po setkach komentarzy rolnik przerwał milczenie. Okazało się, że dziwne jaja były bowiem chińską kapustą. Rolnik napisał internautom, że dziwi się, że nikt nie rozpoznał bardzo codziennego zjawiska. Za ich dziwny kształt odpowiadają lekkie przymrozki. Kiedy na warzywie gromadzi się zamarźnięta woda, jej liście są sztywne, tracą kolor i nie rozwijają się. Okalają jednak główki kapusty, tworząc charakterystyczny jajowaty kształt. Tak właśnie wyglądają jaja w pierwszych dniach wiosny.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Malutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagrali
2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczki
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Skrajnie zaniedbaną suczkę pożerały pasożyty. Sołtys za nic miał życie swojego pupila, teraz żąda jego zwrotu
  4. Ogromny rekin zaatakował fokę, jednak nie nacieszył się zdobyczą. Wszystko nagrała kamera
  5. Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiście
  6. Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę zła

Źródło: smakosze.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł