Ilona z końmi
Źródło: https://www.instagram.com/imielinka/

Ilona z "Rolnik szuka żony" ze stadem koni. Nie każdy wie, ile zwierząt jest na zdjęciu

7 Lipca 2020

Rolnik szuka żony to popularny program produkcji TVP. Fani śledzą losy bohaterów ostatniej edycji show nie tylko w trakcie trwania serii, lecz i poza ekranem. Ilona, jedna z uczestniczek 6 sezonu programu dzieli się na Instagramie interesującym zdjęciem.

Rolnik szuka żony to reality show, polegający na parowaniu mężczyzn zajmujących się gospodarstwami z kobietami, które chcą ich poznać. Na początku każdy uczestnik wybiera kilka potencjalnych partnerek, jednak z biegiem trwania sezonu zawęża swój wybór do trzech kandydatek, z jedną z których mógłby się potencjalnie związać. Widzowie programu oraz portale plotkarskie z dużym zainteresowaniem śledzą dalsze losy osób biorących udział w produkcji.

Blanka Lipińska będzie zazdrosna? Baron pokazał, kogo darzy miłościąBlanka Lipińska będzie zazdrosna? Baron pokazał, kogo darzy miłościąCzytaj dalej

Rolnik szuka żony, co dzieje się po zakończeniu edycji?

Szósta edycja programu miała szczęśliwy finał dla dwóch par, Jakuba i Ani oraz Ilony i Adriana. Niestety związek pierwszej z nich nie przetrwał próby czasu. Był to zaskakujący finał ich wspólnej historii, ponieważ na ekranie wydawali się jedną z najlepiej dobranych par w historii programu. Sami zainteresowani wydali stosowne oświadczenie w mediach społecznościowych podkreślając, że nie doszło między nimi do konfliktu, a raczej mieli inne oczekiwania odnośnie swojego związku. Relacja drugiej z nich trwa jednak w najlepsze. Mimo plotek o ich rozstaniu, zdementowanych przez Ilonę i Adriana, para wydaje się być szczęśliwa. Kobiecie udało się nawet zarazić swojego partnera miłością do zwierząt szczególnie dla niej ważnych - koni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Psy tonęły w kałuży smoły. Cudem uniknęły śmierci, jednak to nie koniec ich problemów
2. Babcia zamarła ze strachu, kiedy wielkie pitbulle zaczęły szczekać na wnuki. Już po chwili odkryła porażającą prawdę

Ilona nie kryła sympatii do tych zwierząt

Już na wczesnym etapie programu Ilona podzieliła się ze swoim partnerem oraz widzami pasją, jaką darzy te zwierzęta. Gdy mogła wybrać dla siebie i swojego potencjalnego partnera wspólną aktywność postawiła na naukę jazdy konnej. Sądząc z postów na jego Instagramie, rolnik zaraził się pasją swojej wybranki. Kobieta często fotografuje się na gospodarstwie swojego partnera. Szczególną miłością ze zwierząt gospodarskich darzy konie, które są głównym tematem zdjęć na jej profilu, na swoim profilu określa się nawet jako "końska influencerka". Podobnie jest i w tym wypadku, tym razem kobieta zadaje swoim obserwującym zagadkę - ile koni są w stanie wypatrzeć na zdjęciu?

Internauci podawali różne odpowiedzi wymieniając liczby od 3 do nawet 9 zwierząt. Większość osób znalazła jednak prawidłową odpowiedź, którą potwierdziła sama autorka wpisu. Ilona zdradziła, że na fotografii znajduje się 7 koni.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjątkowy wygląd pozwolił mu znaleźć dom. Dziwny pyszczek kota okazał się jego wielkim atutem
  2. Warszawa. Pozwolił, aby owczarek umierał na jego oczach. Mężczyzna usłyszał zarzut
  3. Wypuściła kota na dwór. Kiedy po niego wróciła zaniemówiła. Stanęła przed ogromnym dylematem, nie wiedziała, co robić
  4. Tak pędził autem, że pies wypadł z niego. Porażające nagranie trafiło do sieci
  5. Pies zaczął wylewać wodę z miski. Nagle pojawił się kot, niespodziewana reakcja
  6. Królowa Elżbieta musiała przestać hodować swoje ukochane psy. Poznaj zaskakujący powód decyzji

Źródło: instagram.com/imielinka

Następny artykuł