wilk
Źródło: unsplash/Liam Charmer

Udusił wilka gołymi rękami. Zwierzę zaatakowało jego gospodarstwo

7 Stycznia 2021

Rolnik z Rosji zabił ogromnego wilka. Mężczyzna nie potrzebował do tego żadnego sprzętu, zresztą nie zdążyłby po taki sięgnąć. Zabił zwierzę gołymi rękoma. Powód? Wilk zabił jego dwa psy i zaatakował konia.

Rolnik przypuszczał, że głodny wilk ruszy w kierunku bydła. Nie chcąc stracić kolejnych zwierząt, stanął oko w oko z wilkiem. Zwierzę nie przestraszyło się mężczyzny, a wręcz przeciwnie, podjęło próbę walki. Wilk nie przeżył tego starcia.

Rolnik zabił wilka

Wilk rzucił się na rolnika, który nie miał przy sobie żadnej broni. Mężczyzna zdecydował się walczyć ze zwierzęciem, w końcu chodziło o jego życie. Udusił wilka gołymi rękami. Nie była to prosta walka, mężczyzna został w niej ranny.

Mieszkańcy wsi Novotroitskoye w republice Baszkirii w Rosji uważają, że ataki wilków są coraz częstsze w ich okolicy. Wszystko przez niszczenie domów zwierząt, a także brak pożywienia.

Małe owczarki niemieckie bawią się z tatą. Wideo rozczula do łezMałe owczarki niemieckie bawią się z tatą. Wideo rozczula do łezCzytaj dalej

- Lasy są niszczone i palone, więc wilki tracą swoje pożywienie. To całkowicie wina człowieka. To tak, jakby wilki zostały bez dachu nad głową, dlatego właśnie wychodzą z lasu - skomentował jeden z mieszkańców.

Rolnik poddał się testom na wściekliznę.

Zobacz zdjęcie:

Rolnik

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: o2.pl

Następny artykuł