rodzina królewska
Źródło: Rex Features/East News

Rodzina królewska w żałobie. Kate i William stracili czworonożnego członka rodziny, żegnają go w poruszającym wpisie

22 Listopada 2020

Rodzina Królewska pogrążona w żałobie. Księżna Kate i książę William podzielili się bardzo smutnymi wiadomościami. Po 9 latach odszedł ich pies, Lupo.

Rodzina Królewska podzieliła się poruszającą wiadomością na Instagramie. Ich ukochany pupil o imieniu Lupo zmarł w wieku 9 lat. Czworonóg był przyjacielem rodziny, za którym przepadały dzieci. Choć rodzina królewska rzadko dzieliła się zdjęciami z czworonogiem w sieci, pies znaczył dla nich bardzo dużo. Kate otrzymała go od swojego męża w prezencie.

Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiałaCiężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiałaCzytaj dalej

Rodzina Królewska w żałobie

- To był bardzo smutny weekend. Zmarł nasz drogi pies Lupo. Był serce naszej rodziny przez 9 lat. Bardzo za nim tęsknimy – napisali Kate i William na Instagramie.

Kate otrzymała czworonoga od męża w 2011 roku. Pies był prezentem dla ukochanej żony. Miał dotrzymywać jej towarzystwa, kiedy Williama nie było w rezydencji. Rodzina królewska długo myślała nad imieniem dla czworonoga. Księżna otrzymała zwierzę, gdy ten był jeszcze szczeniakiem. W końcu uzgodnili, że będzie to Lupo. W języku łacińskim słowo to oznacza wilka. Rodzina królewska nawiązała w ten sposób również do swoich przodków. Olive Christiana Middleton (prababka Kate) pochodziła z domu Lupton, a w ich herbie był wilki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ciężarna suczka wbiegła do szpitala. Chciała ostrzec pacjentów, niestety sama ucierpiała
2. Polka ma 57 lat i 2 lata temu została fotomodelką. Sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatka
3.Porzuciła starszego kota na pastwę losu. Myślała, że nikt się nie dowie, nie przewidziała, że ktoś z ukrycia nagrywa każdy jej ruch

Brat Kate wspomina czworonoga

Lupo, pies rodziny królewskiej wystąpił nawet na okładce magazynu Vogue. Znaczył nie tylko dużo dla Kate, Williama i ich trójki dzieci, ale również dla dalszej rodziny. W poruszających słowach w sieci pożegnał go również brat Kate, James. Podzielił się też zdjęciami czworonoga, które do tej pory nigdy nie zostały opublikowane.

- To wielki smutek, że Lipo należący do mojej siostry Kate i jej rodziny nie żyje. Lupo był dzieckiem suczki Ella, bratem Zulu, Inki i Luny. Zmarł w wieku 9 lat. Nic nie jest w stanie przygotować człowieka na utratę psa. Tym, którzy nigdy nie mieli czworonoga może być trudno zrozumieć stratę. Jednak ci, którzy kochali psa, znają prawdę: pies to nie tylko zwierzę domowe; jest członkiem rodziny, najlepszym przyjacielem, lojalnym towarzyszem, nauczycielem i terapeutą – napisał James.

Dodał, że nie ma zbyt dużo książek na temat tego jak pogodzić się ze stratą psa. James odmówił modlitwę, zapalił świecę i zabrał Ellę (mamę) na długi spacer.

Pierwszy pies w rodzinie

Lupo był pierwszym psem w małżeństwie Kate i Williama. Był także pierwszym zwierzakiem ich trójki dzieci: Georga, Charlotte i Louisa. Odejście czworonoga z pewnością może być bardzo trudne dla najmłodszych. Jak wiemy, prawnuczkowie królowej Elżbiety II uwielbiają wszystkie zwierzaki.

Jest nam bardzo przykro z powodu straty.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dramatyczne sceny obiegły świat. Mężczyzna wskoczył do wody, aby uratować szczeniaka z pyska aligatoraDramatyczne sceny obiegły świat. Mężczyzna wskoczył do wody, aby uratować szczeniaka z pyska aligatoraCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Skąpy strój byłej gwiazdy TVP przykuł wzrok fanów. Pracuje w egzotycznym miejscu, idealnym, gdy do Polski idzie zima
  3. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  4. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
  5. Labrador dokonał nietypowej adopcji. Stał się przybranym tatą 9 maleńkich kaczuszek
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. NASA: sonda Juno przeleciała nad Jowiszem. Naukowców aż zatkało, wszystko się nagrało

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł