smutny pies
Źródło: facebook.com/HoustonHumaneSociety/

Rodzina porzuciła psa w schronisku. Powód rozbraja, psiak ma złamane serce

9 Października 2020

Rodzina, która miała być tą jedyną, bardzo zawiodła psa. 6-letni pies, Hunter wychował się z ludźmi, których bardzo pokochał. Niestety, oni postanowili oddać go do schroniska. Powód jest rozbrajający - i wcale nie z pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pracownik schroniska zajmujący się Hunterem pokazał, jak wygląda złamane serce.

Rodzina Huntera nie stanęła na wysokości zadania. Biedny zwierzak nie rozumiał, dlaczego znalazł się w schronisku. Jedna z pracownic, Randi Bertholet, która pracuje tam od lat, przyznała, że chyba nigdy nie widziała tak smutnego psa. Nagrała filmik, w którym pokazała, jak pies cierpi, kiedy rozumie, że jest niechciany. Nie spodziewała się, ile razy zostanie odtworzony.

Wszyscy ostrzegali ich przed adopcją najsmutniejszego psa w schronisku. Nie posłuchaliWszyscy ostrzegali ich przed adopcją najsmutniejszego psa w schronisku. Nie posłuchaliCzytaj dalej

Rodzina porzuciła psa

Powód, dla którego Hunter został podrzucony do schroniska, jest wyjątkowo niepoważny. Jego rodzina niedawno przygarnęła nowego szczeniaczka, jednak psy się nie dogadywały. Właściciele uznali więc, że nie chcą już 6-letniego psa. Tak trafił do schroniska, gdzie całe dnie smucił się w swojej klatce.

- Kiedy podeszłam do budy, na początku nawet nie zauważyłam tam psa, dopóki nie spojrzałam w kąt. Zobaczyłam, jak zastygł ze strachu, chciał stać się zupełnie niewidoczny. Natychmiast usiadłam na podłodze, odwróciłam się od niego, czekając, aż do mnie podejdzie. Po kilku minutach bardzo ostrożnie podszedł do mnie - relacjonuje Randi, która próbowała pocieszyć psa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego oczy zwierząt świecą w ciemności? Odpowiedź wcale nie jest oczywista

2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Kundelek ze schroniska nie pozwalał się do siebie zbliżyć. Bardzo się bał, dopiero jedna kobieta zmieniła jego los

Pies ze złamanym sercem

Niestety, niewiele mogła zrobić, by pomóc zwierzakowi. Na początku Hunter wyraźnie liczył, że coś się zmieni i jego rodzina po niego wróci. Po jakimś czasie zrozumiał jednak, że to się nie stanie i w końcu postanowił otworzyć się przed Randi, która postanowiła pomóc mu, jak może. Spędzała z nim dużo czasu, przytulała i starała się dawać, choć namiastkę bliskości, jakiej potrzebował pies.

Któregoś dnia nagrała z Hunterem filmik i opublikowała go w sieci. Nie spodziewała się, jak dużo wyświetleń zdobędzie. Na nagraniu widać, jak psiak pustym wzrokiem wpatruje się przed siebie, po czym wtula się w pierś Randi. Gdy ta go głaszcze, psiak nie odrywa się od niej nawet na sekundę. Pod filmem dziewczyna umieściła wymowny podpis: "Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda złamane serce? Cóż, właśnie tak". Filmik okrążył sieć, a Randi ma nadzieję, że rodzina Huntera go zobaczyła i że każdy, kto obejrzy wideo nigdy nawet nie pomyśli o porzuceniu przyjaciela rodziny,

ZOBACZ WIDEO:

Chihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszeniaChihuahua uratowała swojemu panu życie. Ich spotkanie ze szpitala wyciska łzy wzruszeniaCzytaj dalej

Następny artykuł