kot na grobie
Źródło: unsplash/ Toa Heftiba

Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę

1 Listopada 2020

Rodzina pogrążyła się w żałobie po śmierci kota. Ich ukochany przyjaciel odszedł. To była wielka strata. Rodzina postanowiła pochować zwierzę u siebie w ogródku. Kiedy czynności pogrzebowe zakończyły się, ich mruczek wszedł do domu!

Rodzina musiała pogodzić się ze stratą kotki o imieniu Kitty. Mruczek żył z nimi przez 7 lat. To mało jak na kota, jednak nigdy nie możemy przewidzieć, ile lat będzie żyło z nami zwierzę. Ciało mruczka na posesji znalazła właścicielka, 63-letnia Cheryl. Kobieta myślała, że kotka została potrącona przez samochód, dlatego tak dziwie wygląda. O śmierci kotki poinformowała swojego męża, Steve'a. Rodzina postanowiła pochować zwierzę na posesji.

Wrocław. Pyszczek psa Wrocław. Pyszczek psa "wybuchł", właściciel nie leczył zwierzaka od lat. Ratownicy nie mieli wyboru, cierpienie było przeolbrzymieCzytaj dalej

Rodzina zamarła, gdy zobaczyła swojego kota

Ciało kotki zostało zakopane w ogrodzie. Rodzina wypowiedziała nad "grobem" kilka słów, wróciła do domu w bardzo smutnym nastroju. O śmierci zwierzaka poinformowali syna SMS-em. Serce rozpadło im się na miliony kawałków. Steve i Cheryl byli bardzo zżyci z ukochanym zwierzęciem.

Nagle niespodziewanie do mieszkania weszła kotka, która chwilę wcześniej została pochowana! Rodzina zamarła, była przerażona widokiem, który zastała. To nie była inna kotka, to była ich 7-letnia Kitty. Małżeństwo zgłupiało, nie wiedziało, kogo pochowali w ogródku.

Steve wrócił do ogródka i odkopał zwłoki zwierzęcia. Wraz z żoną udali się do weterynarza, aby dowiedzieć się prawdy. Kiedy lekarz zbadał zwierzę, okazało się, że rodzina pochowała królika! Ten miał prawdopodobnie wypadek samochodowy, po zderzeniu z autem nie przypominał już siebie.

Dziwna sytuacja wyszła na jaw przez syna małżeństwa, który podzielił się nią w sieci. Eric umieścił ją na Twitterze, gdzie polubiono ją ponad 800 tys. razy i udostępniono ponad 100 tys. razy. Kobieta poprosiła syna, aby nie dzielił się z nikim tą historią. Jednak zanim wypowiedziała te słowa, SMS o śmierci kota-królika trafił na Twittera. Było już za późno. Internauci byli pod wrażeniem, że kobieta pomyliła kotkę z królikiem. Skąd na posesji małżeństwa wziął się skoczny królik? Prawdopodobnie uciekł od sąsiada, który miał hodowlę tych zwierząt.

- Weterynarz zaproponował kremację królika, ale mama powiedziała, że ma już dla niego miejsce w ogródku, więc ponownie go pochowała w to samo miejsce - powiedział syn Steve'a i Cheryl w rozmowie z Daily Mail.

DZISIAJ GRZEJE 1. Dziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w oku
2. Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie
3. Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdził

Co zrobić z ciałem zwierzęcia?

W Polsce zakazane jest chowanie zwierzęcia w przydomowym ogródku, w lesie czy na polu. Za takie postępowanie należy się kara grzywny. Jeśli nasz przyjaciel umrze, jego ciało należy poddać utylizacji bądź spaleniu. Można też wykupić miejsce na cmentarzu dla zwierząt i tam pochować zwierzaka.

Ile kosztuje miejsce na cmentarzu dla zwierząt? W Polsce istnieje kilkanaście cmentarzy oferujących pochówek małym zwierzętom, ceny są różne. Na przykład na cmentarzu "Psi Los" w przypadku małych zwierząt do 20 kg jest to 400 zł, powyżej 20 kg - 500 zł, natomiast powyżej 40 kg - 600 zł. Do tej kwoty należy doliczyć jeszcze roczne utrzymanie miejsca pochówku. Można poprosić o transport zwierzęcia na miejsce za odpowiednią opłatą.

Więcej o cmentarzu dla zwierząt pisaliśmy TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Qczaj był tak zajęty treningiem, że nie zauważył, co robi jego kot. Grażynka wymiataQczaj był tak zajęty treningiem, że nie zauważył, co robi jego kot. Grażynka wymiataCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Kot sfinks. Nie ma futra, za to ma wielkie serce
  4. Wyszło na jaw. Po 4 latach u owczarka odkryto chipa, ale tożsamość opiekuna wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Kot rosyjski niebieski – pieszczoch z dalekiej Rosji
  6. Podwyżka wynagrodzenia o 100 procent. Premier ogłosił, kto może liczyć na dodatkowe wsparcie od rządu
  7. Niestety, rozkręca się sezon, uciążliwość dotyka setek tysięcy Polaków. Syrop z buraka na szczęście zwalcza okropność w okamgnieniu

Źródło: wamiz.ok

Następny artykuł