Rodzice sprezentowali córce niespodziankę
Źródło: youtube/CBS News

Rodzice chcieli podarować córce psa. Wybrali naprawdę wyjątkowego, reakcja mówi sama za siebie

21 Sierpnia 2020

Rodzice przez długi nie zgadzali się na to, żeby ich córka adoptowała zwierzątko domowe, ponieważ miała wiele innych obowiązków. Zmienili zdanie, kiedy zobaczyli, że dziewczyna wkłada całe serce w pomoc potrzebującym psom. Ojciec postanowił zaskoczyć ją sprezentować jej własnego czworonoga z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Rodzice Hallee Fuqua nie pozwalali dziewczynie na przygarnięcie bezdomnego zwierzęta. Ich córka była studentką drugiego roku, dlatego odpowiedzialność wynikająca z opieki nad pupilem mogłaby ją przerosnąć w natłoku prac domowych i projektów. Hallee pogodziła się z decyzją rodziny i postanowiła, że zostanie wolontariuszem w pobliskim schronisku, gdzie zbliżyła się z jednym z psiaków. Ku jej zdumieniu, właśnie ten piesek czekał na nią przed domem w bożonarodzeniowy poranek.

Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie. Gwiazda TVN i Polsatu nie może się pogodzić ze stratą, współczujemyAlżbeta Lenska pogrążona w żałobie. Gwiazda TVN i Polsatu nie może się pogodzić ze stratą, współczujemyCzytaj dalej

Rodzice zaadoptowali psa, którym zajmowała się ich córka

Kiedy dzień Bożego Narodzenia zbliżał się wielkimi krokami, rodzice Hallee podjęli decyzję, która na zawsze zmieniła życie ich córki. Ojciec studentki pojechał do schroniska Humane Society of Stillwater, w którym udzielała się w ramach wolontariatu i przygarnął pewnego psa. Nie był to jednak wybór rządzony przypadkiem - Rambo to piesek, z którym Hallee nawiązała wyjątkową więź. Mężczyzna przywiózł zwierzę pod rodzinny dom i poprosił, żeby młoda dziewczyna wyszła na podjazd. Jej reakcja została udokumentowana nagraniem, które później było tysiąckrotnie obejrzane w sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie. Gwiazda TVN i Polsatu nie może się pogodzić ze stratą, współczujemy
2. Piesek mówi „Dzień dobry” w ulubiony dzień tygodnia. Wkrótce weekend, jesteście gotowi?
3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody

Rodzice Hallee byli bardzo ciekawi jej pierwszego wrażenia po otworzeniu drzwi, dlatego włączyli kamerę i czekali aż dziewczyna pojawi się na progu. Jej ojciec czekał cierpliwie przed domem i w międzyczasie przyozdobił głowę pupila opaską z porożem renifera. Na nagraniu widać, jak studentka nieśmiało otwiera drzwi frontowe i wygląda na zewnątrz. Dosłownie ją zamurowało! Nie mogła uwierzyć własnym oczom, na podwórku czekał nie kto inny, jak Rambo! Zarówno dziewczyna, jak i pies bardzo ucieszyli się na swój widok. Rambo od razu ruszył w jej kierunku i wskoczył w jej otwarte ramiona. Hallee nie mogła marzyć o lepszym prezencie z okazji Świąt! Pozostali członkowie rodziny wyszli przed dom i także przywitali się z nowym domownikiem. Adoptowany czworonóg od razu poczuł się pewnie w nowym miejscu, a tegoroczne Boże Narodzenie musiało stać się wyjątkowym świętem dla rodziny Faqua.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Jak prawidłowo wykąpać psa? Wielu właścicieli popełnia kilka błędów
  4. Wychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latach
  5. Właściciel okaleczył własnego psa. Znaleźli go sąsiedzi, dali zwierzakowi szansę na godne życie
  6. Prawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkrycie

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł