krokodyl z rodzicem
Źródło: facebook.com/Melody Kliebert

Lekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gad

6 Października 2020

Rodzice wybrali niecodzienny sposób na ogłoszenie płci swojego nienarodzonego dziecka. Wyprawianie przyjęcia, na którym ujawnia się tą informację stanowi amerykańską tradycję. Zazwyczaj jednak organizatorzy nie zapewniają na nim takich atrakcji. Para z Luizjany wykorzystała do tego ogromnego, prawie 3 metrowego aligatora.

Rodzice są właścicielami farmy aligatorów. Uznali, że ten sposób ogłoszenia tego, jakiej płci będzie ich dziecko będzie najbardziej adekwatny do ich profesji.Mike Kliebert i Rebecca Miller wybrali do tej roli jednego ze swoich podopiecznych. 67 letni gad o imieniu Sally miał przegryźć arbuza, wypełnionego kolorowym glutem. Niebiesko zabarwiony śluz miał symbolizować, że będą mieli małego chłopczyka. Goście nie byli jednak przekonani co do tego, czy to dobry sposób na ogłoszenie jego płci.

Papugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważną decyzjęPapugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważną decyzjęCzytaj dalej

Rodzice do ogłoszenia płci dziecka wykorzystali gada

Krokodyl wgryzający się w arbuza to z pewnością oryginalny pomysł na tą okazję. Mike Kliebert nie wyobraża sobie jednak, by ceremonia odbyła się bez udziału gadów, które są jego pasją. Na liczącym 23 akry terenie jego rancza żyje prawie 400 tych zwierząt.

- Chcieliśmy włączyć aligatory, które są dla nas jak członkowie rodziny w ten ważny moment naszego życia. Nie pozwoliłbym by jakikolwiek inny gad ogłosił im płeć dziecka. Mój dziadek wychowywał ją od 1957 roku - powiedział Mike Countryliving.com

Na nagraniu widać jak drugie jego dziecko bawi się z krokodylem. 9-latek w ogóle się go nie boi. Ojciec nazywa go małym "Stevem Irwinem". Internauci zastanawiają się, na ile nawet doświadczony hodowca może ufać gadowi, który nie jest w żaden sposób odgrodzony od gości. Nie podano mu także środków uspokających.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Rodzice zostali skrytykowani za swój pomysł

Głos w sprawie zabrała organizacja PETA. Twierdzi ona, że sposób wykorzystania krokodyla nie miał nic wspólnego z etycznym traktowaniem zwierząt i odniosła się w krytyczny sposób do zachowania przyszłych rodziców. Jak tłumaczą eksperci, zwierzę uczestnicząc w przyjęciu było wystawione na duży stres.

- Naszym zdaniem aligatory to zwierzęta źle reagujące na ludzkie zainteresowanie. To wrażliwe stworzenia, które bardzo cierpią gdy ktoś wykorzystuje je dla rozrywki. Mocno odradzamy ich używanie w takich okolicznościach-stwierdził dyrektor organizacji.

Właściciel gada odpierał zarzuty, mówiąc, że wszystko co robi jest w tym stanie legalne. Niemniej jednak, internauci pozostawili pod jego filmem mnóstwo niepochlebnych komentarzy.

ZOBACZ FILM:

Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policjaGrupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Dantejskie sceny w niemal całej Polsce, żywioł uderzył z gigantyczną mocą. Ponad 36 tysięcy osób poszkodowanych

źródło: Independent.com

Następny artykuł