Spacerująca para dokonała odkrycia
Źródło: unsplash/Edward Howell

Nie przeszli obok reklamówki obojętnie. Kiedy zajrzeli do środka, chciało im się płakać

18 Sierpnia 2020

Reklamówka z tajemniczą zawartością została znaleziona przez parę podczas wieczornego spaceru. Zgubę porzucono w okolicy centrum handlowego N-Park w Piasecznie pod Warszawą. Spacerowicze przeżyli szok, kiedy odkryli, co znajduje się w środku.

Reklamówka została zauważona w pobliżu podwarszawskiego centrum handlowego N-Park. Pewna para oddawała się wieczornemu spacerowi wraz ze swoim czworonożnym towarzyszem. Niespodziewanie, ich pies wpadł na trop innego zwierzęcia. Pupil ruszył w jego kierunku i poprowadził swoich właścicieli do porzuconego worka ze sztucznego tworzywa. Opiekunowie zwierzęcia otworzyli reklamówkę, lecz jej zawartość wprawiła ich w ogromne osłupienie, w środku znajdowało się żywe stworzenie.

Owczarek zaczął tańczyć uszami. Właściciel nie mogła wytrzymać ze śmiechuOwczarek zaczął tańczyć uszami. Właściciel nie mogła wytrzymać ze śmiechuCzytaj dalej

Porzucili kociaka w reklamówce

Ekostraż na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformowała o bulwersującym znalezisku. Nieznany sprawca dopuścił się obrzydliwego czynu - porzucił młode kociątko w plastikowym worku. Nie można precyzyjnie określić, ile czasu zwierzę spędziło uwięzione w worku, jednak uwadze osób, które odnalazły małego kotka nie umknął wstrząsający fakt, że maluch miał duże problemy z nabraniem powietrza do płuc. Znalazcy czym prędzej powiadomili odpowiednie władze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie
3. Musieli uśpić sparaliżowaną suczkę. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem wyciska łzy z oczu

Na pierwszy rzut oka widać było, że kociątko było skrajnie wychłodzone, ledwo kontaktowało i przelewało się w rękach wolontariuszy, którzy przybyli na miejsce interwencji. Wszyscy, którzy zobaczyli wycieńczone kocie dziecko byli porażeni zachowaniem jego poprzedniego właściciela.

- Jak można być tak okrutnym człowiekiem, żeby zwierzę potraktować jak śmiecia - w przenośni i dosłownie - napisali pracownicy Ekostraży w poruszającym poście na mediach społecznościowych.

Wczorajszego wieczora, wraz z publikacją wpisu, ruszyła zbiórka pieniężna, która zostanie przeznaczona na leczenie znalezionego zwierzęcia. Z pomocą darczyńców udało się już zebrać prawie 850 zł.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies miał 45 kilogramów nadwagi. Niebywałe, jak wygląda dzisiaj
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Potężny wybuch wstrząsnął miastem, są ranni i ofiara. Wiadomość z zagranicy obiegła media

Źródło: facebook.com/ekostraz

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł