Atak rekina
Źródło: pixabay/gris379

3-metrowy rekin zaatakowała turystę. Ciężarna wskoczyła do wody, aby uratować męża

26 Września 2020

Rekin zaatakował 30-letniego turystę, który nurkował przy rafie Sombrero na Florydzie. Kiedy jego małżonka zobaczyła, co się dzieje, nie wahała się ani chwili i wskoczyła do wody, aby uratować męża. Kobieta ryzykowała własnym życiem i swojego nienarodzonego dziecka. O własnych siłach wyciągnęła mężczyznę na łódź.

Rekiny są mięsożerne, muszą zabijać inne zwierzęta, aby dostarczać organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Jednak biolodzy nie są przekonani, aby rekiny żywiły się ludzkim mięsem. Atakują prawdopodobnie, kiedy ich terytorium jest narażone. Zdaniem naukowców rekiny mogą mylić ludzi z fokami. Być może tak właśnie spostrzegł turystę 3-metrowy rekin, który pływał nieopodal archipelagu Florida Keys w USA. Ryba zaatakowała mężczyznę, który podziwiał rafę koralową. Żona turysty uratowała mu żucie.

Wskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaWskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaCzytaj dalej

Rekin zaatakował turystę na Florydzie

Do niebezpiecznej sytuacji doszło przy popularnej wśród turystów rafie koralowej Sombrero nieopodal archipelagu Florida Keys w USA. 30-letni Andrew Eddy odpoczywał z żoną i jej rodziną na łodzi, kiedy postanowił zanurkować, aby obejrzeć rafę. Najpierw pod wodę zeszła część grupy, później Andrew Eddy. W pewnym momencie jego żona, Margot Dukes-Eddy zobaczyła grzbietową płetwę rekina. Woda stała się czerwona od krwi.

- Dukes, nie wahając się ani chwili, wskoczyła do wody, zanurkowała i wciągnęła swojego męża na pokład - poinformował zastępca szeryfa hrabstwa Monroe, Christopher Aguanno, powołując się na relację świadków.

Kobieta była w ciąży, jednak zdecydowała się wskoczyć do wody, aby uratować męża. Nie odniosła żadnych obrażeń, niestety stan jej męża nie był najlepszy. Rodzina udzieliła mu pierwszej pomocy i dobiła do brzegu w mieście Marathon, gdzie na rannego czekali już ratownicy. Helikopterem przetransportowali go do szpitala w Miami. Nie wiadomo, jaki jest stan jego zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jest tak mały, że mieści się w kubku. Pudel toy to jeden z mniejszych psów na świecie
2. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
3. Golden retriever wpadł w głęboką na 12 metrów dziurę w ziemi. Bardzo się bał, musieli interweniować strażacy

Mężczyzna mógł zostać zaatakowany przez żarłacza tępogłowego, który miał mieć ok. 3-metrów długości. Drapieżny rekin jest spotykany w wodach ciepłych i płytkich wzdłuż wybrzeży i rzek. Znany jest ze swojej agresywnej natury. Uważany jest za jednego z najbardziej niebezpiecznych rekinów na świecie. Posiada największy spośród wszystkich zwierząt na Ziemi poziom testosteronu, przez co bardzo często atakuje ludzi. Rekin nie rozrywa ofiary, lecz gryzie. W większości przypadków odpływa, zostawiając swoja ofiarę.

Poruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaPoruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół
  2. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  3. Mieszkaniec Podkarpacia w bestialski sposób pobił psa. Był nietrzeźwy, stanie przed Sądem
  4. Kot kradnie psu jedzenie z miski. Reakcja border collie jest najsłodsza na świecie
  5. Pies pasterski za nic nie chce opuścić gabinetu ukochanego weterynarza. Większość psów zachowuje się dokładnie odwrotnie
  6. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra

Źródło: polsatnews

Następny artykuł