Przemek uratował kotkę
Źródło: facebook/pet patrol rybnik

Pamiętacie 9-letniego Przemka? Wcześniej rozbił skarbonkę by ratować kotka, teraz powrócił w wielkim stylu

28 Września 2020

Ratunek, który szczęśliwie spotkał potrąconego kotka o imieniu Klara nie byłby możliwy, gdyby nie szlachetny gest 9-letniego chłopca. Przemysław Strymecki z Rybnika zawstydził wszystkich i udowodnił, że chcieć to móc. Przeznaczył ciężko uzbierane pieniądze, które od długiego czasu odkładał na wakacyjny wyjazd, na pomoc dla poszkodowanego zwierzęcia. O małym bohaterze usłyszała cała Polska, jednak dopiero teraz poznaliśmy zaskakujący finał jego historii.

Ratunek dla ciężko rannego kotka przyszedł niespodziewanie i to z rąk 9-letniego mieszkańca Rybnika. Pamiętacie historię chłopca o imieniu Przemek, który rozbił skarbonkę, a uzbierane pieniądze przeznaczył na operację potrąconej kotki Klary? Nareszcie poznaliśmy wspaniałe zakończenie historii, o której mówili nie tylko mieszkańcy Śląska, ale i cała Polska. Przemek udowodnił, że zasługuje na miano prawdziwego bohatera. Finał doprowadza do łez.

Dobra nowina dla mieszkańców Radomia. Od teraz nie zapłacisz za kastrację zwierzęcia, ruszyła ważna akcjaDobra nowina dla mieszkańców Radomia. Od teraz nie zapłacisz za kastrację zwierzęcia, ruszyła ważna akcjaCzytaj dalej

Przemek przybył na ratunek potrąconej kotce

W połowie września usłyszeliśmy o przepięknym geście Przemka Strymeckiego z Rybnika. Dziecko przypadkiem znalazło wpis członków organizacji Pet Patrol Rybnik dotyczący pilnej pomocy dla potrąconego zwierzęcia. Klara uległa wypadkowi w Jejkowicach pod Rybnikiem, gdzie konała w rowie. Pracownicy nie dawali mu szans na przeżycie bez koniecznej operacji, która wiązała się z dużymi kosztami. Przemek bardzo przejął się losem poszkodowanego pupila, dlatego bez wahania chwycił za skarbonkę i rozbił ją w drobny mak. Tego samego dnia zjawił się w klinice, gdzie przebywało poturbowane zwierzątko i ofiarował wszystkie oszczędności, a dokładniej 112 złotych na jego leczenie.

DZISIAJ GRZEJE:1.Jakie rasy psów nadają się do życia w bloku? Warto wiedzieć przed adopcją, znamy idealnych kandydatów.
2. Pies niechcący uderzył dziecko, wszystko się nagrało. Niesamowite, co zrobił chwilę później
3. Dobra nowina dla mieszkańców Radomia. Od teraz nie zapłacisz za kastrację zwierzęcia, ruszyła ważna akcja

Najpiękniejsze zakończenie

Dzięki szczytnemu gestowi chłopca Klara przeżyła i zaczęła odzyskiwać zdrowie. Przemkowi biły brawa tysiące Polaków, lecz mały bohater pozostawał skromny. Bardziej od komplementów liczyło się dla niego zdrowie i samopoczucie kotki. To jednak nie koniec ich wspólnej historii. Członkowie organizacji Pet Patrol Rybnik podzielili się na swoim fanpage'u zaskakującą informacją. Klara znalazła dom, i to nie byle jaki! Jej nowym właścicielem stał się nikt inny, jak jej 9-letni wybawiciel! Przemek wraz z rodziną przygarnęli kotkę pod własny dach i otoczyli ją opieką. Wszyscy byli pod wielkim podziwem więzi, jaka nawiązała się między zwierzęciem a dzieckiem. 9-latek jest jedyną osobą, której Klara pozwala się brać na ręce. Wszystkich innych odpychała i nie chciała by ktokolwiek chociaż ją dotknął. Przy chłopcu nareszcie czuje się bezpieczna i kochana.

Ich wspólne zdjęcia są fenomenalne! Trzymamy kciuki i życzymy Klarze i jej nowemu opiekunowi wszystkiego dobrego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jakie rasy psów nadają się do życia w bloku? Warto wiedzieć przed adopcją, znamy idealnych kandydatów.Jakie rasy psów nadają się do życia w bloku? Warto wiedzieć przed adopcją, znamy idealnych kandydatów.Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?
  2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  3. Babcia wyszła tylko na spacer z yorkiem, a niechcący stała się gwiazdą. Wideo jest hitem sieci
  4. Skandaliczne zachowanie turystów w Tatrach. Narazili konie, tragedia
  5. Kot domowy tylko w domu z człowiekiem? Internauci stawiają sprawę jasno, wszystko przez ostatni atak mruczka na węża
  6. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł