rozenek i majdan
Źródło: instagram@m_rozenek

Radosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzenia

26 Czerwca 2020

Radosław Majdan stał się bohaterem rodziny. Sportowiec rzucił się do wody, aby uratować jednego z buldożków pary. Pies wpadł do wody podczas spaceru i nie potrafił się wydostać. Majdan rzucił się na pomoc zwierzęciu.

Radosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Podczas spaceru jeden z ukochanych psów sportowca wpadł do wody i nie potrafił samodzielnie wypłynąć. Buldog o imieniu Sisi nie zauważył, że kończy się brzeg i wpadł do stawu jak "kamień w wodę". Zwierzę nie poradziło by sobie bez pomocy opiekunów. Radosław wiedział, że musi pomóc buldożkowi się wydostać. Wskoczył za nim do wody.

Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?Czytaj dalej

Radek Majdan uratował buldoga

Do zdarzenia doszło podczas jednego ze spacerów z synkiem pary, Henrykiem. Przypomnijmy Radosław i Małgorzata niedawno zostali rodzicami. Prezenterka urodziła swojego trzeciego syna, Henryka, natomiast Radek po raz pierwszy został ojcem.

- Sisi nie zauważyła, że kończy się brzeg i wpadła do stawu jak kamień w wodę. Radzio bohatersko wskoczył ją ratować i zamoczył telefon, który miał w kieszeni. Ale właśnie go suszy i jest szansa, że będzie działał. Najważniejsze, że #gangmajdana wrócił do domu w komplecie. P.s. zdjęcia zrobione przed całą akcją - napisała Małgorzata w sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Internauci pogratulowali Radkowi jego postawy, jednocześnie zastanawiając się, dlaczego pies sam nie dopłynął do brzegu? Przypomnijmy, że nie wszystkie psy potrafią pływać. Niektóre czworonogi nie lubią nawet wody i niechętnie moczą łapy. Buldogi zarówno francuskie, jak i angielskie ze względu na swoją posturę ciała często idą na dno w wodzie. Niektóre psiaki potrafią pływać, jednak zalecane jest zakładanie wszystkim zwierzętom kapoków, aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków.

Małgorzata Rozenek ma 3 buldogi

Małgorzata i Radosław wychowują 3 buldogi, które są pełnymi członkami rodziny. Psiaki traktowane są po królewsku - mogą wskakiwać na kanapy, spać w łóżku, czy też jeżdżą na wakacje z opiekunami. Majdanowie często chwalą się zdjęciami czworonogów w sieci, podpisując je bardzo słodkimi komentarzami. W ogóle się temu nie dziwimy, w końcu kto nie chciałby mieć 3 słodkich psów pod opieką?

- Jego się nie da nie kochać ???? #georgiomajdani - pisze Małgosia w sieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródła: instagram

Następny artykuł