Psiaków nie zabrakło na ceremonii ślubnej
Źródło: instagram/ samanthajanekellylife

Zaniemówili, gdy zobaczyli pannę młodą idącą do ołtarza. U jej boku nie zabrakło pupili

6 Sierpnia 2020

Pupile należące do Samanthy Kelly stały się honorowymi gośćmi na jej ślubie. Właścicielka nie wyobrażała sobie tego dnia bez swoich psiaków i chciała odznaczyć je w specjalny sposób. Panna młoda zmodyfikowała standardowe elementy uroczystości i dostosowała je do swoich czworonogów. Goście byli zachwyceni.

Pupile są postrzegane przez wielu miłośników zwierząt jako pełnoprawni członkowie rodziny, których nie powinno zabraknąć podczas najważniejszych momentów w życiu właścicieli, takich jak wspólnie spędzone święta, narodziny dzieci czy ślub. Opiekunowie darzą swoje zwierzaki ogromnym uczuciem i dbają o ich jak najlepsze samopoczucie, dlatego kiedy nie ma ich w pobliżu, mogą poczuć się osamotnieni. Niestety, zabieranie ze sobą zwierzaka we wszystkie miejsca nie zawsze jest możliwe, szczególnie jeśli pod opieką mamy wielu rozbieganych czworonogów. Jak więc sprawić, aby pupile towarzyszyły nam nawet w niestandardowych sytuacjach? Pewna mieszkanka Irlandii wpadła na świetny pomysł.

Ukryta kamera przyłapała kota. Właściciel zamarł, gdy zobaczył, co zrobiłUkryta kamera przyłapała kota. Właściciel zamarł, gdy zobaczył, co zrobiłCzytaj dalej

Pupile dostały zaproszenia na ślub

Samantha Kelly z Louth w Irlandii była jedną z osób, która uparła się, że jej zwierzaki muszą towarzyszyć jej w jednym z najważniejszych dni w jej życiu. Przyszła panna młoda zaplanowała dla siebie, swojego męża i zaproszonych gości przepiękną uroczystość, w której gromada jej psiaków koniecznie musiały wziąć udział. Co ciekawe, jej ukochane czworonogi miały stać się gośćmi specjalnymi tej okazji! Samantha zadecydowała, że zrezygnuje ze sztampowych tradycji i zastąpi je nową wersją.

DZISIAJ GRZEJE:1. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?
2. Kot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania pieska. Bezsilność czworonoga jest rozbrajająca

Panna młoda pozbyła się kwiatowego bukietu, który miałaby nieść w drodze do ołtarza i w zamian za niego na ręce wzięła jednego ze swoich adoptowanych piesków. Czworonożny szczęśliwiec jest przedstawicielem rasy Papillon, dlatego jego drobne ciałko idealnie zmieściło się w dłoni kobiety. Goście byli pod wrażeniem pomysłowości młodej pary. To jednak nie koniec niespodzianek! W następnej kolejności przyszła pora na występ innego wyjątkowego gościa. 12-letni piesek rasy Jack Russell Terier przebrany w smoking poruszył serca wszystkich gości, kiedy przyszedł, a właściwie to przyjechał na swoim wózeczku inwalidzkim pod sam ołtarz. Pozostałe psy Samanthy także były obecne podczas ceremonii, a oprócz nich zaproszono również zwierzaki przyjaciół nowożeńców. Niestety jedynymi nieproszonymi gośćmi okazały się kurczaki i owce, którymi para wspólnie zajmuje się na ich irlandzkiej farmie.

Trzeba przyznać, że nieczęsto można zobaczyć, a co dopiero uczestniczyć w tak głęboko przemyślanej i zjawiskowej uroczystości ślubnej. Mamy nadzieję, że wszystkim gościom, zarówno tym ludzkim, jak i psim, podobał się ślub Samanthy i jej męża, a samym nowożeńcom gratulujemy i życzymy udanego pożycia małżeńskiego!

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało
  2. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacji

Źródło: wamiz.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł