kamil s
Źródło: facebook/zawiercianskie.pl

Z ostatniej chwili: Jest porozumienie w sprawie pumy. Właściciel zwierzęcia wydał oświadczenie

14 Lipca 2020

Właściciel pumy, Kamil S. wydał specjalne oświadczenie. W nim przeprosił dyrektorkę poznańskiego zoo, Ewę Zgrabczyńską za publikowanie w mediach społecznościowych niestosownych treści oraz za obrazę kobiety podczas wywiadów. Były żołnierz zaapelował też do wszystkich śledzących sprawę. Co napisał i co dalej z pumą?

We wtorek, 14 lipca Kamil S. właściciel pumy w obecności adwokatów spotkał się z dyrekcją poznańskiego zoo. Przypomnijmy, kilka dni temu zwierzę trafiło do chorzowskiego zoo. Puma przez 6 lat mieszkała ze swoim właścicielem, Kamilem S., który decyzją Sądu miał oddać zwierzę do ogrodu zoologicznego w Poznaniu. Mężczyzna nie zgodził się. Najpierw przez 2 dni uciekał przed wymiarem sprawiedliwości z pumą u boku, aby finalnie oddać ją do śląskiego zoo. W rozmowie z mediami, Kamil wyznał, że traktuję pumę jak dziecko, wobec czego zamierza o nią walczyć. Po południu były weteran wydał specjalne oświadczenie.

Skandaliczne zachowanie mężczyzny. Poszedł na Skandaliczne zachowanie mężczyzny. Poszedł na "10 minut" do sklepu, zostawiając w aucie psaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzy
2.Husky uczy dziecko mówić. Rozbrajające wideo, rodzice płakali ze śmiechu

Konferencja w sprawie pumy

We wtorek, Kamil S. spotkał się z dyrektorką poznańskiego zoo, aby porozmawiać o dalszych losach zwierzęcia. Jak napisała w sieci Ewa Zgrabczyńska, zwierzę prawdopodobnie zostanie w chorzowskim ogrodzie zoologicznym.

- Kochani, w tej chwili mamy wizytę pełnomocników pana Stanka i dla dobra Pumy Nubii zawieramy ugodę i podejmujemy decyzję, że zwierzę pozostanie- jeśli Sąd przychyli się do takiego wniosku- na terenie Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie, w warunkach spełniających potrzeby biologiczne Zwierzęcia - napisała Ewa Zgrabczyńska, dyrektorka poznańskiego zoo w sieci.

Z kolei, Kamil S. wydał specjalne oświadczenie w sieci. W nim przeprosił dyrektorkę za swoje zachowanie.

- Przepraszam Ogród Zoologiczny w Poznaniu oraz Panią Ewę Zgrabczyńską za publikowanie w mediach społecznościowych oraz formułowanie w trakcie udzielanych wywiadów treści, które mogły naruszyć dobra osobiste ZOO oraz Pani Dyrektor, w szczególności dotyczące przebiegu interwencji z dnia 10 lipca 2020 r. w okolicach Ogrodzieńca, zachowania pracowników ogrodu oraz warunków, w jakich w dniu interwencji przebywała puma Nubia. Oświadczam, iż treści te publikowałem i wypowiadałem pod wpływem emocji, przyznaję, iż mogły one nie pokrywać się z prawdą, a tym samym naruszyć dobra osobiste wyżej wymienionych i narażać ich na utratę zaufania, niezbędnego do prowadzenia działalności na rzecz zwierząt. Zobowiązuję się nie publikować ani nie wypowiadać podobnych treści w przyszłości oraz usunąć z mediów społecznościowych wszelkie strony, grupy lub wydarzenia, mające na celu ratowanie pumy Nubii. Jednocześnie apeluję do wszystkich o powstrzymanie się od niesprawiedliwej krytyki Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu oraz dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej, mających ogromne zasługi w ratowaniu skrzywdzonych zwierząt.

Kamil S. traktuje pumę jak dziecko

Kilka dni temu Kamil S. wyznał, że traktuje pumę jak dziecko i chciałby, aby do niego wróciła. Na nagraniu udostępnionym na Facebooku zawiercianskie.pl mężczyzna we wzruszających słowach opowiedział o tym, ile zwierzę dla niego znaczy. Kamil oddał pumę do zoo w Chorzowie, gdzie może częściej ją odwiedzać. Gdyby zwierzę przebywało w Poznaniu, ich spotkania byłyby rzadsze, stąd właściciel nalegał, aby puma mieszkała niedaleko niego.

Czy zwierzę na stałe będzie mieszkać w zoo, a może powróci do właściciela? Przypomnimy, że pełnomocnik komandosa wyznał, że ma zamiar prosić o pomoc Andrzeja Dudę. Czy prezydentowi uda się zwrócić pumę do domu?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na obrazku ukryło się kilka magicznych stworzeń. Większość osób widzi 5, ale tylko wybitne osoby umieją wskazać więcej
  2. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala
  3. Adoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierząt
  4. Ojciec zrobił pamiątkowe zdjęcie córce na wycieczce. Kiedy spojrzał na nie w domu, nie mógł uwierzyć
  5. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  6. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko

Następny artykuł