Odnaleziony prezent wzbudził podejrzenia
Źródło: facebook/animalpatrol.lodz

Łódź. Odnaleziono pudełko z kokardą, jego zawartość zdumiała przechodniów. Poszukiwany właściciel

20 Lipca 2020

Pudełko stojące na jednej z łódzkich ulic wzbudziło zainteresowanie przechodniów i funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Na porzuconym kartonie była nadrukowana czerwona kokarda, zaś w środku znaleziono zakręconą butelkę z mlekiem. Nietypowy prezent krył zaskakującą zawartość.

Pudełko z rzucającą się w oczy czerwoną kokardą zostało porzucone przy zsypie na śmieci na ulicy Tuszyńskiej w Łodzi na początku lipca tego roku. Przechodnie, którzy dostrzegli tajemniczy pakunek początkowo myśleli, że to czyjś prezent. Podejrzewano, że właściciel postawił go w tamtym miejscu na chwilę i wkrótce po niego wróci, lecz ostatecznie nikt się nie zjawił. Mieszkańców Łodzi zaalarmowały dźwięki wydobywające się ze środka pudełka, lecz kiedy zobaczyli, co się w nim kryje to prędko zwrócili się o pomoc do lokalnej Ekostraży.

Widzieli wiele, ale nigdy psa w tak złym stanie. Porzucony na stacji kolejowej czworonóg prosi o wsparcieWidzieli wiele, ale nigdy psa w tak złym stanie. Porzucony na stacji kolejowej czworonóg prosi o wsparcieCzytaj dalej

Z pudełka wydobywały się ciche piski

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze Animal Patrol Straży Miejskiej w Łodzi odkryli, że w środku pudełka znajdują się trzy malutkie kocięta, które piszczały z głodu. W środku znajdowała się także zakręcona butelka z mlekiem na wypadek, gdyby zwierzęta zgłodniały. Osoba, która porzuciła kocięta zapewne chciała, aby ktoś szybko się nimi zainteresował i przygarnął je do swojego domu, stąd wybór kolorowego kartonu z niecodzienną ozdobą. Niestety, poprzedni właściciel może i miał dobre intencje, ale nie popisał się wyobraźnią czy umiejętnością logicznego myślenia. Kocięta nie potrafiły same odkręcić czy napić się z butelki, zaś umieszczenie kartonu w pobliżu zsypu na śmieci mogło nieść mylne przesłanie, przez które zwierzętom były narażone na niebezpieczeństwo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Jaki kolor oczu ma Twoje zwierzę? Czy potrafisz odpowiedzieć z pamięci?

Na całe szczęście znalezione kotki zostały przekazane do Schroniska dla Zwierząt przy ul. Marmurowej i powinny być już gotowe do adopcji. Czy właściciel kociąt powinien zostać ukarany?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  2. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł