Joanna Przetakiewicz z pudlem na rękach stoi pod komisją wyborczą
Źródło: Instagram/joannaprzetakiewicz

Pozwoliła pudelkowi chodzić między pedałami w samochodzie. Gwiazda pochwaliła się niebezpieczną podróżą w sieci

30 Czerwca 2020

Pudelek należący do jednej z polskich gwiazd pojechał z nią na wybory samochodem. Joanna Przetakiewicz przekonywała ludzi do podejmowania odpowiedzialnej postawy obywatelskiej i zagłosowania na wybranego przez siebie kandydata w wyborach prezydenckich 2020. Ale czy jej dalsze zachowanie było odpowiedzialne? Gwiazda nie włożyła psa do transportera, czy nie przypięła zwierzaka szelkami, a pozwoliła mu chodzić po aucie. Cała sytuacja mogła zakończyć się tragicznie.

Pudelek zakupiony przez Joannę Przytakiewicz został narażony na ogromne niebezpieczeństwo, tak jak zresztą każdy, kto znalazł się na drodze samochodu prowadzonego przez jej życiowego partnera, Rinke Rooyensa. Gwiazda zamieściła na swoim story na Instagramie nagranie, na którym Rinke prowadzi pojazd, podczas gdy młody pudelek biega luzem pod nogami kierowcy. Takie zachowanie może być przyczyną poważnego wypadku samochodowego, więc w zagrożeniu znaleźli się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego w tamtym momencie.

Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powódMężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powódCzytaj dalej

Pudelek mógł zrobić sobie krzywdę

Wożenie psa przy pedałach gazu lub hamulca jest skrajnie nieodpowiedzialne. Może doprowadzić zarówno do uszkodzenia zwierzęcia przy okazji ostrzejszych manewrów, jak i spowodowania wypadku drogowego. Na omawianym nagraniu nie widać konkretnie, czy Rinke zdążył włączyć się do ruchu drogowego w trakcie jazdy z psem na podłodze od strony pasażera, jednak nie pozostawia wątpliwości, że promowanie takich zachowań w Internecie, będąc osobą publiczną jest nieodpowiedzialne. Choć auto poruszało się wolno, pies zdecydowanie nie powinien znajdować się przy pedałach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Choć trudno uwierzyć, na zdjęciu jest żaba. Wyzwanie doprowadza internautów do szału, tylko wybitnie bystre osoby ją widzą

Mimo wszystko, gdy w komentarzach jedna z obserwujących zwróciła Joannie uwagę na niebezpieczeństwo wpisane w wożenie psa na podłodze od strony kierowcy, gwiazda przyznała obserwującej rację. Pudelek mógł przeszkadzać kierowcy i doprowadzić do wypadku, pedał gazu lub hamulec byłby w stanie uszkodzić szczeniaka. Takie zachowania powinny być przestrogą, by zawsze uważać przy przewożeniu zwierząt i odpowiednio je zabezpieczać.

- Pani Joanno, warto wydać 5 złotych, wozić psa przypiętego. Jazda przy pedale gazu czy hamulcu jest co najmniej nieodpowiedzialna - napisał jeden z obserwatorów.
- Wszystko mamy i tak wozimy. To był moment. Ogólnie bardzo mądra i słuszna uwaga. Dziękuję - wytłumaczyła się gwiazda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pudelek między pedałamiPudelek wgląda na zaniepokojonego
Instagram/joannaprzetakiewicz

pudelek między pedałami2Pies jechał pod stopami kierowcy
Instagram/joannaprzetakiewicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki i corgi właśnie zostali rodzicami. Ich szczeniaki są niezwykłe
  2. Poruszający apel o pomoc schroniska w Radysach. Potrzeba rąk do pracy i podstawowych produktów dla zwierząt
  3. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  4. Urzędniczka trzymała kundelka w pełnym żarze. Zagłodzone zwierzę walczy o życie
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Źródło: Pudelek.pl, Instagram/@joannaprzetakiewicz

Następny artykuł