Pudelek uśmiecha się
Źródło: pixabay/xp3_dot_us

Zostawiła pudelka na chwilę w domu. Kiedy wróciła chciało jej się płakać, pies zjadł bardzo cenne rzeczy

2 Września 2020

Pudelek miał w nawyku żuć wszystko czego mógł dosięgnąć. Cierpiały na tym meble, ubrania, buty i dywany w domu jego właścicielki. Pieski zazwyczaj sprawiają swoim opiekunom masę radości, jednak czasem potrafią porządnie im dopiec. Peggy zawsze była w tym dobra. Zwykle jej właścicielka pamiętała jednak, by zamykać drzwi do sypialni, w której stały wszystkie cenne sprzęty i przedmioty.

Pudelek nigdy nie oduczył się szczenięcego odruchu obgryzania rzeczy. Było to problematyczne, jednak jego właścicielka Jocelyn Horne nauczyła się z tym żyć - zamykała wszystkie swoje cenne rzeczy na klucz. Być może ta sytuacja nauczy ją, że czasem warto rozwiązywać problemy, a nie zamiatać go pod dywan. Zwykle psy denerwują swoich właścicieli tłukąc pamiątkowe wazy, zanieczyszczając nowe dywany czy rwąc poduszki. W tym wypadku, Peggy wykazała się niebywałą kreatywnością. Pewnego dnia, gdy jej właścicielka zapomniała zamknąć drzwi do swojego pokoju pies zjadł zawartość leżącego na podłodze pudełka.

Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomocCudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomocCzytaj dalej

Pudel pożarł cenną zawartość pudełka

Pudelek prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego czemu zjedzony przez niego przedmiot był dla jego pani tak ważny. Pewnego dnia po powrocie z pracy kobieta spotkała w korytarzu swojego roześmianego partnera. Mężczyzna był tak rozbawiony, że nie mógł się wysłowić. W końcu udało mu się wydusić, że ich pupil dorwał się do jej skarbonki. Istotnie, gdy weszła do pokoju dostrzegła leżący na podłodze pojedynczy banknot 20-funtowy. Nie mogła jednak uwierzyć, że jej drobny zwierzak mógł pożreć ponad 100 funtów w banknotach o niskich nominałach. Podejrzewała, że chłopak ją oszukuje, na jego niekorzyść działał fakt,że cały czas się śmiał. Nie mógł się opanować na myśl, że jego czworonóg mógł zrobić coś takiego. W końcu jednak Jocelyn musiała pogodzić się z faktami. Następnego dnia jej pies rozchorował się w kuchni i zwrócił zawartość jej skarbonki. Pieniądze nie nadawały się już do niczego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chciała sprawdzić reakcję husky, kiedy zasłabnie. Wszystko nagrała ukrytą kamerą
2. Napalony goryl zbałamucił 5 mężczyzn. Przerażająca historia!
3. Chihuahua nie mógł opanować szczęścia. Za chwilę miał poznać noworodka, wzruszające

Pudle często zabiegają o uwagę swoich opiekunów

Psy do towarzystwa uwielbiają kontakt z ludźmi. Do tego typu zwierząt należą miniaturowe pudelki. Peggy prawdopodobnie nie chciała denerwować właścicielki. Jej zachowanie miało zwrócić na nią uwagę. Wiele osób niewłaściwie reaguje na "psikusy" swoich zwierzaków. Czasem ludzie próbując wytłumaczyć pupilowi, że jego zachowanie było niewłaściwe nie wyrażają się dostatecznie stanowczo. Utwierdzają go w ten sposób w tym, że to co zrobił nie było wcale niewłaściwe, a raczej zabawne. W końcu właściciele poświęcają mu po takim incydencie masę uwagi, a właściwie nie ponosi konsekwencji.Ważna jest tutaj konsekwencja, jeśli najpierw krzyczymy na psa a później od razu go głaszczemy, dostaje on od nas sprzeczne sygnały. Ma problem z interpretacją naszych intencji i nie wyciąga z zaistniałej sytuacji żadnych wniosków. Nie powinno się w żadnym wypadku bić zwierząt. Jeśli po takim zdarzeniu będziemy je ignorować, w większości wypadków będzie to dla nich stanowiło dostateczną karę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna
  2. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  3. Chwyciła wielkiego tygrysa za nieprzyzwoite miejsce. Wszystkim pochwaliła się w sieci
  4. Niezdarny corgi próbuje wskoczyć na kanapę. Czy Wasze pieski też tak robią?
  5. Uratował kota z głową zablokowaną w puszce. Zwierzak go pogryzł, jednak po chwili zmienił zdanie
  6. Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełnia

Źródło:mirror.co.uk

Następny artykuł