Pudel siedzi tyłem
Źródło: twitter.com@keatxngrant

Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda

2 Września 2020

Pudelek przyszedł na świat z pyszczkiem o nietypowym wyglądzie. Na dodatek szczeniak może pochwalić się bardzo puszystym futrem. Wygląda jak mała włochata kuleczka. Internauci nie mogą dojść do porozumienia, odnośnie tego, która z cech tego zwierzaka robi większe wrażenie i jest bardziej nietypowa.

Pudel wygląda jak postać z kreskówki. Trudno uwierzyć, że zdjęcia psiaka za autentyczne, jednak użytkownik, który umieścił je na Twitterze twierdzi, że nie były w żaden sposób edytowane. Maluch wygląda naprawdę rozkosznie, przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom tych czworonogów. Post ze zdjęciami zwierzak bije rekordy popularności. Polubiło go ponad 130 tysięcy osób, 30 tysięcy podało go dalej. Mimo bardzo młodego wieku zwierzak stał się gwiazdą internetu.

Każdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu sprawKażdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu sprawCzytaj dalej

Pudel ma bardzo ludzką twarz

Pyszczek psa kojarzy się większości internautów z ludzką twarzą. Zwierzak rzeczywiście ma w sobie coś z człowieka. Być może chodzi tu o jego oczy, lub fakt, że twarz psa otoczona jest gęstwiną loków przypominających brodę i włosy. Zwierzak wygląda jak puszysta kuleczka, z której wynurza się twarz człowieka. Poza tą kwestią, wrażenie robi sierść pupila. Wiele osób marzy o tym, by ich fryzura była tak bujna jak włosie tego czworonoga. Możemy sobie jedynie wyobrażać, jak przyjemne byłoby głaskanie go.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Dziennikarka nie żyje. Uwielbiana przez Polaków zginęła w wypadku. Niestety, nie udało się jej uratować. Tragiczna śmierć dziennikarki wstrząsnęła lokalną społecznością.

Pudle miniaturowe często zachwycają wyglądem

Pudle miniaturowe mierzą od 25 do 34 centymetrów wysokości i osiągają wagę wahającą się w przedziale pomiędzy 4 a 7 kilogramami. Małą masę nadrabiają burzą loków, która sprawia, że wyglądają na większe niż są w rzeczywistości. Rasa wywodzi się bezpośrednio od swoich większych braci. Sierść pudli zachwycała właścicieli tych psów, które dawniej wykorzystywane były jako psy myśliwskie, w szczególności w trakcie polowań na ptaki wodne. Długie nogi pozwalały im swobodnie brodzić w płytszych zbiornikach, jak i pływać w głębszych. W odróżnieniu od swoich większych kuzynów, miniaturki przewidziano jako psy do towarzystwa. Choć wciąż wykazują szczątkowe instynkty łowieckie, zależy im przede wszystkim na kontakcie z właścicielem oraz jego uwadze. Trzeba przyznać, że ciężko oderwać od nich wzrok. Maluchy potrafią zachowywać się w naprawdę rozkoszny sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  2. 46-latka poszła do ginekologa na kontrolę. Lekarz podczas badania nagle zaczął się śmiać, kobieta oblała się rumieńcem
  3. Mama uczy szczeniaki posłuszeństwa. Strach się bać, labradorki od razu jej słuchają
  4. Weterynarz znalazł genialny sposób na swoich pacjentów. Uśmiech sam pojawia się na twarzy
  5. Czy koty lubią muzykę? Odpowiedź może niektórych zaskoczyć
  6. Wiemy, na którym miejscu jechał zakażony. Pasażerowie poszukiwani

źródło: mirror.co

Następny artykuł