Pies znalazł nowy dom.
Źródło: facebook/Monmouth County SPCA

Właściciele pudla zmarli z powodu koronawirusa. Na apel psa ze schroniska odpowiedziało tysiące osób

30 Kwietnia 2020

Pudel o imieniu Che-Che stracił właścicieli z powodu choroby. Piesek został bez dachu nad głową, trafił do schroniska. Opiekunowie zaczęli szukać mu nowej rodziny i w końcu udało się! 9-letnia suczka nie musi już dłużej mieszkać w przytulisku.

Historię suczki Che-Che opisywaliśmy kilka tygodni temu. 9-letni pudel stracił dach nad głową, po tym jak jego właściciele, dwaj bracia zmarli z powodu koronawirusa. Pies w jednej chwili został pozbawiony kochającego domu. Zwierzę trafiło do nieznanego mu miejsca, czyli do schroniska. Jak informowali pracownicy, Che-Che nie potrafiła się tam odnaleźć. Przytulisko nie jest odpowiednim miejscem do życia dla żadnego ze zwierząt.

Pudel znalazł nowy dom

- Che-Che była przerażona i cała się trzęsła, gdy przyjechała. Nie potrafimy sobie wyobrazić, jak to jest dla psa, gdy nagle traci wszystko i trafia do takiego miejsca - pisali pracownicy na Facebooku.

Pracownicy schroniska opisali sytuację w sieci i zaczęli szukać suczce domu. Postawili warunek, aby Che-Che trafiła do małej rodziny, ponieważ do tej pory nie była przyzwyczajona do zgiełku, hałasu i ścisku. Opiekunami czworonoga byli dwaj bracia, którzy mieli ponad 70 lat. Pudel powinien trafić do cichego i spokojnego miejsca, w którym zostałby otoczony opieką i miłością.

Okazało się, że apel w sieci pomógł i do pracowników schroniska zaczęły napływać zgłoszenia adopcyjne. Kilka tygodni później piesek znalazł nowy dom! Suczka mogła opuścić zimny boks.

- Chcemy podziękować wszystkim, którzy wspierali Che-Che w poszukiwaniach nowego domu. Jesteśmy szczęśliwy, ponieważ suczka została adoptowana i trafiła do fantastycznego domu! Jednocześnie przypominamy wszystkim, którzy wysłali zgłoszenia, że wciąż wiele zwierząt czeka na nowy dom. Prosimy o sprawdzenie lokalnych schronisk, tam też są zwierzęta, które potrzebują pomocy... - napisali pracownicy na Facebooku.

I podzielili się wzruszającym wideo, na którym widać jak pudel opuszcza przytulisko. Zwierzę wyszło ze schroniska z nową opiekunką, która nie mogła ukryć radości z powodu adopcji psa. Niestety, nie wiadomo jak kobieta ma na imię. Jednak z pewnością spełniła wszystkie kryteria, gwarantując pudlowi kochający dom.

Zobaczcie zdjęcia i wideo z tej wzruszającej ceremonii pożegnania Che-Che. Całe szczęście, historia zakończyła się dobrze.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

PudelPudel trafił do nowego domu
facebook/ Monmouth County SPCA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies postanowił dołączyć się do zabawy. Dziecko nie mogło przestać się śmiać
  2. Bezdomny pies ocalił kobietę. Zwierzę ryzykowało własne życie
  3. Porzucony kot został adoptowany przez fretki. Myśli, że jest jednym z nich
  4. W słynnym miejscu koty pracują na pełen etat. Zajęcie na pewno przynosi im satysfakcję
  5. Źrebak nie chce opuścić uwięzionej matki. Nagranie wyciska łzy z oczu
  6. Urządzili imprezę w trakcie kwarantanny. Nastolatka wyskoczyła z psem z balkonu

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł