Trzy wielkie pudle i dwójka małych dzieci
Źródło: Instagram/tamanegi.qoo.riku

Babcia założyła Instagrama pudlom. Gigantyczne psy zaprzyjaźniły się z małymi dziećmi

12 Maja 2020

Pudel to pies, który raczej nie kojarzy się z nawiązywaniem głębokich więzi z dziećmi. Jednak okazuje się, że prawda jest zupełnie inna.

Historia tej rodziny chwyta za serce. Pewna babcia postanowiła udokumentować poruszającą więź, której narodzin mogła być świadkiem. Jej zdjęcia oglądają rzesze internautów.

Babcia zaczęła uwieczniać swoje wnuki i... trzy pudle

Kto powiedział, że babcia nie może zostać influencerką? Co więcej - publikować na Instagramie serii uroczych zdjęć dokumentujących niezwykłą relację, jaką stworzyły jej wnuki z trzema psiakami. I to jakimi! Bo aż z trzema pudlami. Pewna kobieta udowodniła, że każdy może podzielić się ze światem pięknymi doświadczeniami, które miał okazję przeżyć.

Konto babci ma już pół miliona obserwatorów. Z każdym dniem ich liczba się powiększa. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - zdjęcia i filmiki zamieszane przez kobietę są niesamowite. Można na nich zobaczyć zdjęcia jej uroczych wnuków, chłopca i dziewczynki, którzy wspólnie odkrywają świat. Dwójce przez cały czas towarzyszy w tym trójka pudli. Olbrzymie psy są z rodziną od pojawienia się na świecie dzieci i już od pierwszego spotkania otaczają maluchy troską i miłością, jakby ludzkie dzieci były małymi szczeniętami.

Całej piątce dodatkowego uroku dodaje kontrast, jaki tworzą ogromne psy i małe dzieci. Wesoła hałastra wygląda jakby była bohaterami baśni - pudle są tajemniczymi stworzeniami, które opiekują się małymi, zagubionymi w czarodziejskim lesie dziećmi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Odkrył niezwykłą umiejętność będąc szczeniakiem. Kilka lat później pokazał ją w "Mam talent"2. Golden retriever uratował małego kotka. Przyniósł go ledwo żywego w pyszczku

Zdjęcia dzieci i ich olbrzymich przyjaciół chwytają za serce. Z każdego emanuje też miłość, jaka obdarza swoich podopiecznych babcia. Kobieta stworzyła wzruszający pamiętnik z dorastania maluchów w towarzystwie trzech uroczych pudli.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

. . バリスタまめちゃん動画 . お湯が熱いので、ポットにたくさん入れると危ないし重たいので、途中でお湯を付け足してあげながらドリップ(*´꒳`*) . もちろん、おいしくなぁれのおまじないも忘れずに???? . . #standardpoodle #dog #lovedogs #poodlesofinstagram #スタンダードプードル #whitepoodle #大型犬と子供 #poodle #dogstagram #いぬのいる生活 #もふもふ部 #わんこ部 #子どもと犬 #kidsanddog #いぬのきもち #犬と暮らす #いぬなしでは生きていけません #ママリ #キズナ #コドモノ #いこーよ #犬と暮らす #うちで遊ぼう #うちで過ごそう #お茶の時間 #coffeetime #バリスタ #お家カフェ #coffeetime #coffeean1980

Post udostępniony przez たまねぎ (@tamanegi.qoo.riku)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uratowała maleńkiego kotka ze śmietnika. Dopiero po czasie zrozumiała, z czym dokładnie ma do czynienia
  2. Pies nigdy nie został pocałowany. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy doświadcza bliskości człowieka
  3. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot
  4. Odebrali życie kotu. Motywy, które nimi kierowały porażają
  5. 8-tygodniowy szczeniak dostał czkawki. Nagrano przeurocze zachowanie psiaka
  6. Babcia nie mogła znaleźć swojej sztucznej szczęki. Miał ją pies i nie chciał oddać, piękny uśmiech

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł