Aktorka pochwaliła się swoim małym psem
Źródło: instagram/nicolekidman

Nicole Kidman adoptowała pięknego zwierzaka. Nie uwierzysz, jakiego

7 Kwietnia 2020

Pudel o imieniu Julian to nowy pupil sławnej aktorki Nicole Kidman. Hollywoodzka gwiazda podzieliła się zdjęciem ze szczeniakiem na swoim Instagramie.

Nicole Kidman nie należy do gwiazd, które bardzo często dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Raz na jakiś czas hollywoodzka aktorka udostępnia jednak zdjęcia swojego uroczego pudla. To mały szczeniak, który szybko zajął centralne miejsce w rodzinie aktorki. Sama Kidman tak przedstawia swojego pupila: może i jest najmłodszy, ale to bardzo mądra i inteligentna dusza. Aktorka słynie z niesamowitej wrażliwości, często udziela się w akcjach charytatywnych.

Pudel kradnie całą uwagę

Julian jest naprawdę rozpieszczany przez najbliższą rodzinę aktorki. Brązowy pudel chętnie pozuje do zdjęć. Niektórzy fani aktorki porównują piękno jego oczu z urodą samej Hollywoodzkiej gwiazdy. Aktorka bardzo rzadko publikuje zdjęcia Juliana, to dopiero ich czwarte wspólne zdjęcie. Jednak internauci chcą więcej. Nic dziwnego, to bardzo urocza para. Popularna gwiazda doskonale sprawdza się w roli psiej mamy.

Najnowsze zdjęcie Juliana opublikowała jako własne selfie. Aktorka nie miała na sobie makijażu. Internauci docenili intymny charakter tego zdjęcia. Jak widać, opieka nad pudlem sprawia, że Kidman pokazuje siebie z zupełnie innej strony. Na pewno jest w tym coś wzruszającego.

Często można spotkać się z komentarzami typu: "Nie wierzę, że nigdy wcześniej nie miałaś psa!". Faktycznie, Nicole Kidman pięknie wygląda z uroczym pudlem na rękach. Fani gwiazdy nie obraziliby się, gdyby jeszcze częściej decydowała się podzielić z nimi zdjęciami Juliana. Mały pudel skradł wiele serc wielbicieli amerykańskiej aktorki.

Najnowsze zdjęcie aktorki i pudla Juliana zdobyło aż 290 tysięcy polubień tylko w dwa dni! Julian rośnie na największą psią gwiazdę na Instagramie. Nas to nie dziwi - jest naprawdę przesłodki. Fani aktorki powiedzieliby, że to dlatego, bo ma "oczy po mamie".

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pudel często towarzyszy aktorce w podróżachPudel często towarzyszy aktorce w podróżach
instagram/nicolekidman

Między nimi jest prawdziwa przyjaźńMiędzy nimi jest prawdziwa przyjaźń
instagram/nicolekidman

W Julianie wszyscy się zakochaliW Julianie wszyscy się zakochali
instagram/nicolekidman

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zwierzęta ratunkiem w czasach koronawirusa. Są nieocenione
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Nieustraszona suczka poruszyła internautów. Potrafi znaleźć w każdym przyjaciela
  4. Niecodzienny widok na miejskiej plaży w Gdyni. Morskie zwierzę odpoczywało na piasku
  5. Kolejne ZOO może nie przetrwać czasu pandemii. "Mamy na utrzymaniu 600 zwierzaków"
  6. Chihuahua uratował najlepszego przyjaciela przed porwaniem. Spłoszony złodziej uciekł

Źródło: sheknows.com

Następny artykuł