Piesek
Źródło: facebook/schronisko na paluchu

Aby żadna miska nie była pusta. Dla psów z Radys w nowych schroniskach

29 Lipca 2020

Psy w Radysach przeżyły piekło. Zwierzęta były głodzone, nie miały zapewnionych odpowiednich warunków, brakowało im podstawowej opieki weterynaryjnej. Przez ostatni miesiąc trwała największa akcja ratunkowa czworonogów, w wyniku której udało się uratować ponad 1000 zwierzaków. Niektóre z nich znalazły już nowe domy, inne trafiły do schronisk, gdzie oczekują na adopcję. Jako grupa mediowa Iberion i swiatzwierzat.pl pragniemy pomóc zwierzakom, aby już nigdy nie były głodne. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy, udam nam się napełnić ich miski.

Jak w ostatnich dniach poinformowały organizacje prozwierzęce ponad 1000 psów i kot zostało uratowanych z Radys. Zwierzęta nowe domy znalazły m.in. w Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie czy w Warszawie. Teraz dochodzą do siebie, na nowo uczą się zaufania do człowieka, otrzymują opiekę, której wcześniej im brakowało. Chociaż są już bezpieczne, to wciąż potrzebują naszej pomocy. Nie powinniśmy być głusi na ich prośby.

Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatkiPies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Pomoc dla zwierząt z Radys

Jako firma IBERION i swiatzwierzat.pl jesteśmy wrażliwi społecznie, dlatego poruszamy tematy, które rozwijają świadomość i pobudzają do refleksji oraz działania na rzecz potrzebujących, dlatego wierzymy, że wolontariat jest najlepszym sposobem na tworzenie i wzmacnianie więzi nie tylko między współpracownikami firmy, ale też na szerszą skalę - z lokalnymi społecznościami, ogólnopolskimi organizacjami oraz czytelnikami naszego portalu.

DZISIAJ GRZEJE:1.Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Opiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łez
3. Dlaczego kot pije wodę z kranu? Poznaj prawdziwe powody

Pragniemy zebrać 5000 złotych lub więcej dla warszawskiego schroniska Na Paluchu. Pod opiekę pracowników i wolontariuszy trafiło tam bowiem 100 psów, które nie mogą mieć oczywiście pustych misek. W porozumieniu ze schroniskiem za zebrane pieniądze zostanie zakupiona specjalistyczna mokra karma dla psów i bezpośrednio przez naszych redaktorów dostarczona do rąk pracowników. Wierzymy, że tak jak my nie potraficie przejść obojętnie obok cierpienia zwierząt i pomożecie nam w tej walce!

Link do zbiórki TUTAJ!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Wśród 99 kotów ukrył się 1 pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w mniej niż 30 sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
  7. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł