Mały chłopiec idzie drogą, przed nim biegnie pies
Źródło: Pixabay/nela77

3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły

21 Czerwca 2020

Psy o imionach Nala i Buckwheat zrobiły coś, czego ich właściciele nie zapomną do końca życia. Wierne czworonogi wykazały się niesamowitą intuicją i poczuciem odpowiedzialności. Prawdopodobnie gdyby nie one, trzyletni, autystyczny synek opiekunów psiaków, byłby w ogromnym niebezpieczeństwie. Dziecko zaginęło, było ubrane tylko w pieluszkę. Czujne psiaki nie zostawiły go ani na chwilę - opiekowały się nim i prowadziły w stronę domu.

Marshal jest trzyletnim maluchem. Dziecko nie mówi i jest z nim utrudniony kontakt, dlatego, że choruje na autyzm. Kiedy pewnego dnia chłopiec zaginął bez śladu, jego rodzice byli przerażeni. Szanse na znalezienie dziecka były bardzo małe. W pomoc w poszukiwaniu Marshala zaangażowali się sąsiedzi oraz lokalna policja. Wszyscy wspólnymi siłami przeczesywali miasteczko Ponce De Leon oraz okolice. Nagle stało się coś, czego nikt nie mógł się spodziewać.

Trzylatek wyszedł w pieluszce z domu i zaginął, psy pobiegły za nim

O tym, że maluchy potrafią spłatać figla wiedzą chyba wszyscy rodzice. Czasami wystarczy chwila nieuwagi i dziecko pakuje się w niemałe tarapaty. Tak też stało się i w tym przypadku. Rodzice Marshala, trzyletniego chłopca, dosłownie momentalnie stracili synka z pola widzenia. To, co okazało się później ich przeraziło - malutki chłopiec zaginął. Wyszedł z domu ubrany tylko w pieluszkę. Niestety, Marshal ma autyzm i nie mówi, więc nawet, gdyby ktoś znalazł chłopca i chciał mu udzielić pomocy, kontakt z dzieckiem byłby bardzo ograniczony. Zrozpaczeni rodzice postawili na nogi lokalną policję, w pomoc przy szukaniu uciekiniera zaangażowali się też sąsiedzi. Rozpoczęło się przeczesywanie miasteczka i jego okolic.

Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego duchaStraciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego duchaCzytaj dalej

Rodzice Marshala zauważyli, że oprócz synka, w domu nie ma również dwóch wiernych towarzyszy - psów Nali i Buckwheat'a... W pewnym momencie, wszyscy zrozumieli, dlaczego również psiaki zaginęły - okazało się, że wierne czworonogi poszły za dzieckiem! Marshal odnalazł się jeszcze tego samego dnia, i to właśnie za sprawą dwóch mądrych zwierzaków. Czworonogi prowadziły trzylatka z powrotem do domu i czuwały nad nim, żeby nie stała mu się żadna krzywda.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Horror w ogromnym schronisku w Radysach. Tony szczątek zwierząt, żywe psy w zatrważającym stanie 2. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące

To, co zrobiły psy jest niesamowite - opiekowały się malutkim chłopcem, jakby był ich własnym dzieckiem. Nie spuściły go ani na chwilę z oka i dzięki nim maluch bezpiecznie wrócił do domu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
  2. Chihuahua spędziła 9 lat w pseudehodowli. Nagrano moment, kiedy po raz pierwszy otrzymała łóżko
  3. Suczka została porzucona przy drodze. Kiedy ratownicy przyjechali ją uratować, zamarli
  4. Połamali małemu lwiątku łapy. Turyści robili sobie z nim zdjęcia, ślepi na jego cierpienie
  5. Ogromny pies położył łapy na ramionach dziewczynki. Matka nagrała wszystko
  6. Husky zaczepił dziecko łapą po twarzy. Ojciec próbował uspokoić synka, jest nagranie

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł