Psy nad morzem
Źródło: screen youtube/ Rocky Kanaka

Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean

21 Maja 2020

Psy zostały zabrane na plażę, gdzie po raz pierwszy zobaczyły ocean. Wielkie fale przeraziły psiaki, jednak zwierzęta szybko się przekonały, że nie ma się czego obawiać.

Ciężko nie uronić łzy, czytając historię o porzuconych psiakach czy tych źle traktowanych przez właścicieli. Całe szczęście na świecie funkcjonują organizacje pomagające zwierzakom, które starają się zabrać je w bezpieczne miejsce, wyleczyć, dać szansę na nowy, ciepły i kochający dom. Jedną z osób próbujących zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt i przemocy wobec nich jest Rocky Kanaka, youtuber, miłośnik psów. Mężczyzna kolejny raz pokazał, że psy ze schronisk nie różnią się niczym od tych rasowych. Wszystkie marzą jedynie o miłości i schronieniu. Należy tylko dać im szansę.

Suczka codziennie ucieka do sąsiadów. Właściciele zabrali ją do domu i nagrali przezabawną reakcjęSuczka codziennie ucieka do sąsiadów. Właściciele zabrali ją do domu i nagrali przezabawną reakcjęCzytaj dalej

Psy pierwszy raz na plaży

Rocky Kanaka kolejny raz zrobił coś wspaniałego dla bezdomnych zwierząt. Tym razem nie zaskoczył ich piłkami, nie upiekł ciasteczek a zdecydował się zabrać dwa psy na plażę. Zwierzęta, które wcześniej żyły w strasznych warunkach i dopiero w schronisku zaczęły się otwierać na ludzi, wciąż nie czuły się bezpieczne. Psy bardzo cierpiały przez los, który zgotował im człowiek. Potrzebowały sporo czasu, aby przywyknąć do nowej sytuacji.

Mężczyzna zabrał dwa psy na plażę, a ich oczom pierwszy raz ukazał się ocean. Psiaki na początku przeraziły się, nie wiedziały, czym są fale, woda, dlaczego, gdy stawiają łapkę w piasku, to ta się zapada. Chwilę później, gdy zdobyły zaufanie Kanaki, beztrosko biegały po plaży. Wyjątkowy moment został nagrany i wrzucony do sieci. Teraz podbija media społecznościowe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kot nigdy nie zapomni rzeczy, którą właściciele zrobili. Codziennie im przypomina
2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

- Poczekaj, aż zobaczysz jak Homer ufa po raz pierwszy i jak zachowuje się nad oceanem. Pies nigdy wcześniej nie machał ogonem! - napisał youtuber.

Cudowne wideo doczekało się ponad 70. tys. wyświetleń i mnóstwa komentarzy. Mamy nadzieję, że psiaki odnalazły kochające domy. Nie musiały dłużej wracać do schroniska.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przejeżdżał obok torów kolejowych, nagle zauważył, że coś się rusza. Ciężko uwierzyć, co ludzie zrobili szczeniętom
  2. Twoje dziecko boi się zwierząt? Wiemy jak oswoić lęk
  3. 10-tygodniowy kot znaleziony w stanie krytycznym. Można pomóc
  4. Mężczyzna zobaczył wielki dół w lesie. Gdy zajrzał do środka, zamarł
  5. Warszawskie zoo ma powody do świętowania. Na świat przyszły cztery małe gepardy
  6. Pies uratowany z pożaru stracił właścicieli. Gest weterynarki wyciska łzy z oczu

Źródło: youtube

Następny artykuł