2 porzucone psy
Źródło: facebook/Antonella Ciampini

Ktoś porzucił 2 psy i zostawił przy nich liścik. Kiedy kobieta przeczytała wiadomość, zamarła

15 Czerwca 2020

Psy zostały porzucone przez swojego właściciela. Zwierzaki trafiły do ogródka pewnej kobiety, która o niczym nie miała pojęcia. Kiedy wyszła na taras i znalazła 2 psy, pobladła z wrażenia. Chwilę później odkryła przy psiakach kartkę, gdzie był wyjaśniony powód decyzji.

Dwa duże psy nie wyglądały na zaniedbane czy wycieńczone. Zwierzaki tryskały energią, ktoś dbał o nie najlepiej jak potrafił. Niestety, psiaki zostały przez właściciela porzucone. Dlaczego ktoś zdecydował się oddać ukochane pupile? Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co czyta na kartce, która znajdowała się obok psiaków.

Psy zostały porzucone

Zwierzaki szybko przywiązują się do właścicieli. Niektóre rasy czworonogów wręcz bardzo cierpią, kiedy zostają same nawet na kilka minut. Do psów, które chodzą krok w krok za swoimi właścicielami zaliczamy m.in. husky, chihuahuę czy yorki. Psiaki nie mają rozwiniętego instynktu myśliwskiego jak np. jack russell terrier i nie wyobrażają sobie, choć na chwilę opuścić właściciela. Porzucone psy bardzo przeżywają stratę opiekuna, często nie rozumieją dlaczego ktoś je zostawił. W podobnej sytuacji znalazły się 2 duże psy, które znalazła Antonella Ciampin z miejscowości Lanciano we Włoszech. Kobieta pod koniec maja znalazła 2 czworonogi na swoim podwórku.

Małżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzjęMałżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzjęCzytaj dalej

Dlaczego ktoś zdecydował się oddać psiaki? Na wydrukowanej na komputerze notatce można było przeczytać, że ktoś oddaje psy, ponieważ stracił pracę i nie jest w stanie się dłużej nimi zajmować. W ostatnich miesiącach wielu przedsiębiorców czy zwykłych pracowników utraciło swoje stanowiska. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
2. Husky miał iść spać, kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nagranie rozkłada na łopatki

Kobieta zrobiła zdjęcie liścikowi, nagrała zwierzaki telefonem i dramatyczny apel opublikowała na Facebooku. W nim wyznała, że nie może zatrzymać zwierzaków, ponieważ ma w domu 9 innych psów i kota. Zwierzaki trafiły do schroniska, gdzie oczekują na adopcję. Czy ktoś zdecyduje się przygarnąć zwierzaki? Mamy nadzieję, że psy nie spędzą najbliższych miesięcy czy lat w schronisku...

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrywa się kot. 85% internautów nie wierzy, że naprawdę tak jest
  2. Małżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzję
  3. 4 szczeniaki zostały zamknięte w aucie. Zwierzaki nie miały powietrza, miski wody, bardzo cierpiały
  4. Biedronka ma niespodziankę dla właścicieli psów. Karma dla zwierzaków dużo taniej
  5. Psy cierpliwe dla dzieci. Lista 5 czworonogów
  6. Zdrowy pies umarł po codziennym spacerze. Wszyscy właściciele muszą uważać

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł