Psy leżą na kanapie z dzieckiem.
Źródło: instagram/samsonthedood

Trzy olbrzymie psy zaprzyjaźniły się z niemowlakiem. Widok rozczula

12 Kwietnia 2020

Psy rasy goldendoodle zaprzyjaźniły się z niemowlakiem. Ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych biją rekordy popularności. Wszystko przez dysproporcje między dzieckiem a zwierzętami. Psy mogłyby jednym ruchem skrzywdzić niemowlę, ale oczywiście tego nie robią.

Od pewnego czasu Jessica i Alex prowadzą konto na Instagramie, gdzie dzielą się wyjątkowymi zdjęciami swoich psów. Para posiada trzy psy rasy goldendoodle. To hybrydy, które powstały ze skrzyżowania ras golden retriever i pudel. Zwierzęta wyglądają jak wielkie misie, puchate kulki. Są słodkie i urocze, a do tego bardzo towarzyskie. Niedawno psiaki musiały przywitać się z nowym członkiem rodziny. Jessica urodziła chłopca. Zwierzęta od razu pokochały niemowlę!

Duże psy zaakceptowały dziecko

Jessica i Alex po raz pierwszy zostali rodzicami w listopadzie ubiegłego roku. Para przywitała na świecie chłopca. Dziecko otrzymało na imię Theodore, w skrócie Theo. Wydaje się, że para w ogóle nie bała się jak ogromne psy zareagują na niemowlę. Gdy po kilku dniach wróciła do domu nie ukrywała malucha przed zwierzętami, a od razu zdecydowała się całej czwórce zrobić wspólne zdjęcie.

Psy rasy goldendoodle od razu zaakceptowały Theo. Już kilka dni później chłopiec spokojnie leżał sobie zwierzakach, które są bardzo duże, ciepłe i miłe w dotyku. Oczywiście rodzice cały czas nie spuszczali ich z oczu. Ale dla psów przybycie Theo nie było niczym nadzwyczajnym. To kolejny człowiek, który zasługuje na miłość. W przyszłości odwdzięczy się długimi spacerami po parkach i lasach.

Popularność na Instagramie

Wspólne fotografie psa i dzieci cieszą się wielką popularnością na Instagramie. Profil zwierzaków obserwuje ponad 600 tys. osób, a ich pojedyncze filmiki potrafią mieć nawet ponad 1,3 mln odtworzeń! Jak wyznała para w wywiadzie dla "Fox News" ludzie chcą teraz patrzeć na rzeczy podnoszące na duchu. Urocze zdjęcia malutkiego Theo i psiaków wywołują uśmiech na twarzy. I my zdecydowanie się z tym zgadzamy!

Jak czytamy w komentarzach niektóre osoby codziennie czekają na nowe zdjęcie tej czwórki. Jessica i Alex mogą się tylko cieszyć, że są tak wspaniale odbierani przez społeczeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies pomaga siatkarzowi podczas epidemii koronawirusa. Wyczyny suczki podbijają internet
  2. Pitbull za kierownicą auta pędzącego 160 km/h. Powalające tłumaczenie właściciela
  3. Światowy Dzień Chomika 2020. 10 ciekawostek o gryzoniach
  4. Własnymi rękami zbudował raj dla kota. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  5. Policjanci uratowali życie wiewiórce. Niewiele brakowało, by zginęła
  6. Przyjmują koty od chorych z koronawirusem. Genialna inicjatywa

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł