Mama i Oreo w końcu poznali wolność
Źródło: youtube/jhosie emanuel

Psy mieszkały całe życie na łańcuchu. Nagrano moment, gdy zostały uwolnione, wzruszające

11 Maja 2020

Psy nie wiedziały, co to jest wolność. Żyły przywiązane do krótkiego łańcucha. Gdy w końcu je uwolniono, zrobiły coś, co trudno opisać słowami.

Dwa psy – Mama i Oreo – znają życie tylko z perspektywy krótkiego łańcucha, do którego byli przywiązani. Ich życie zmieniła pewna starsza kobieta, która zainteresowała się ich losem. Zostały porzucone przez jej sąsiada. Mężczyzna nie zatroszczył się o ich los.

Dwa psy całe życie spędziły na łańcuchu

Niestety, kobieta nie mogła sama zająć się czworonogami, gdyż jej sytuacja finansowa nie pozwalała na opiekę nad zwierzakami. Mieszkała w bardzo biednej dzielnicy miasta. Nie było jej stać na utrzymanie czworonogów.

O sytuacji zwierząt dowiedziała się organizacja Coalition to Unchain Dogs. Pracownicy dołożyli wszelkich starań, by pomóc czworonogom. Celem fundacji jest poprawianie warunków życia psów, które żyją w biednych dzielnicach miasta. Właściciele zwierząt, których nie stać na szczepienia czy leczenie mogą zgłosić się do nich i poprosić o pomoc.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zobaczył wychudzonego psa na cudzym podwórku. Zachowanie mężczyzny zasługuje na medal 2. Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz podczas zdjęć. Mamy zdjęcie po ataku

Gdy pracownicy Coalition to Unchain Dogs po raz pierwszy zdjęli psom łańcuch, wzruszyli się na widok uwolnionych czworonogów. Ich szczęście trudno opisać! Było to dla nich niesamowite przeżycie. W końcu mogli poczuć prawdziwą wolność. Mama i Oreo merdali ogonem, czuli wielką wdzięczność wobec ludzi. Zaczęli odkrywać radość biegania i skakania po ziemi. Ta reakcja wzrusza do łez. Dla tego widoku warto pomagać psim przyjaciołom.

Film szybko stał się popularny w sieci, obejrzano go ponad 90 tysięcy razy! To, co zrobili pracownicy Coalition to Unchain Dogs stało się prawdziwym hitem w internecie. Kamera zarejestrowała uśmiechy psów, które mówią bardzo dużo.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Dla tej miny warto pomagać zwierzakomDla tej miny warto pomagać zwierzakom
youtube/jhosie emanuel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę?
  2. Schronisko chciało uśpić "najsmutniejszego kota w internecie". Nagle weterynarz przekazała ważną wiadomość
  3. Podeszli do budy psa i odkryli okropną rzecz. Wezwali policję
  4. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  5. Targi ze zwierzętami wciąż funkcjonują. Stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia
  6. Szczeniak labradora poszedł spać. Wideo z jego drzemki skradło serca internautów

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł