Psy bardzo chciały, by ktoś do nich przyszedł
Źródło: youtube/ FOX 9 News | KMSP-TV Minneapolis-St. Paul

Psy zadzwoniły 16 razy na policję. Miały ważny powód

10 Kwietnia 2020

Psy nie lubią, gdy zostają same w domu. Wtedy bardzo mocną tęsknią za właścicielem. Dwa psy z Lakeville w stanie Minnesota czuły się tak bardzo zagrożone brakiem przytuleń, że zadzwoniły aż 16 razy na policję!

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Lakeville w stanie Minnesota. Policjanci zorientowali się, że ktoś aż szesnaście razy wzywał policję na interwencję. Oczywiście słuchawka została odebrana, ale ratownik usłyszał jedynie szczekanie. Takich zgłoszeń nie można zlekceważyć. Od razu wysłano patrol policjantów, by zbadali to tajemnicze zgłoszenie.

Tajemnicza zagadka telefonu

Dwie policjantki dzwoniły do drzwi, lecz nikt im nie otworzył. Nie mogły jednak zignorować tego zgłoszenia. Zdecydowały się zadzwonić do właściciela domu, by opisać zdarzenie. Okazało się, że właściciel mieszkania był wtedy w pracy, więc to nie on mógł dzwonić pod numer alarmowy. Zastanawiano się, kto wykręcił ten numer. Dosłownie i w przenośni.

Udało się wejść przez garaż. Mieszkanie było puste, żadnego śladu żywej duszy. Zagadka stawała się coraz trudniejsza do rozwiązania. Policjantki wdrapały się na samą górę domu. To, co zobaczyły, zdumiało je do reszty. Znajdował się tam specjalny telefon, służący jedynie do celów ratunkowych. Był tam tylko jeden przycisk, łączący nadawcę z centrum ratunkowym. To właśnie z tego przycisku skorzystały dwa psy, które zostały same w domu.

Oficer Michelle Roberts żartuje: Te psy chyba naprawdę miały paskudnie zły dzień, skoro zdecydowały się wezwać pomoc u policjantów.

Dziennikarze Fox 9 News próbowały się dowiedzieć, dlaczego psy dzwoniły tyle razy na policję. Zwierzęta oczywiście nie odpowiedziały, ale były zadowolone, że wokół nich kręci się tyle osób. W końcu nie były same.

Jak widać, krótka samotność dwóch czworonogów z Lakeville nie okazała się wcale pieskim życiem. Film z akcji szybko zdobył ogromną popularność, rozśmieszając wszystkich do łez!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak nauczył się niezwykłej umiejętności. Potrafi piać jak kura
  2. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje
  3. Wysłała jamnika po jedzenie do restauracji. Pies obawiał się zadania
  4. Para wybrała się na przejażdżkę skuterami. Zamarli na widok trzęsących się z zimna szczeniaków
  5. Podczas kwarantanny zamieniła się w psią stylistkę. Zdjęcia czworonoga rozkładają na łopatki
  6. Uratowała pitbulla, który był zmuszany do walk. Okazało się, że pies ma wielkie serce

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł