pies w zamknięciu
Źródło: pixabay.com/D-V

Psy przez całe życie były zamknięte w czterech ścianach. Po 7 latach w końcu ktoś się nad nimi zlitował

5 Października 2020

Psy spotkał okrutny los, który ciężko jakkolwiek wytłumaczyć. Dwa zwierzaki z Malagi zostały wychowane zamknięte w czterech ścianach, nieszczęśliwe, niezdolne do normalnego życia. Minęło 7 lat, zanim mogły nauczyć się, jak to naprawdę jest być psem. Ich historia po prostu łamie serce.

Psy całe swoje życie spędziły w zamknięciu. Nie wiadomo, co sobie myślała ich opiekunka - o ile można ją tak nazwać. Kobieta latami zaniedbywała psy, co było po prostu zwyczajnym okrucieństwem. Los w końcu się do nich uśmiechnął, jednak najpierw swoje wycierpiały. Biedactwa przeżyły prawdziwe piekło, zanim po 7 latach życia w niewoli zostały cudem uratowane.

Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. NiewyobrażalneWeterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. NiewyobrażalneCzytaj dalej

Psy zamknięte w mieszkaniu

Psiaki całe życie spędziły zamknięte w mieszkaniu, nie wychodziły nawet na spacery. Ich właścicielka traktowała je podle, nigdy nawet nie widywały innych ludzi. Czworonogi nie doświadczyły światła słonecznego przez prawie całe swoje życie. Starszy Fido i młodszy Purgui mieli tylko siebie nawzajem, jednak najgorsze dopiero miało nadejść. Pieski, jakby niewystarczająco wycierpiały, w pewnym momencie przestały obchodzić swoją panią na tyle, że ta po prostu... wyjechała. Psy zostały w mieszkaniu całkiem same na sześć miesięcy. W tym czasie na całe szczęście ktoś donosił im picie i jedzenie, ale przez większość czasu miały tylko siebie nawzajem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał psa do drzewa i zostawił na słońcu na 2 dni. Tragedii nie udało się uniknąć
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Okrutna właścicielka

Po powrocie właścicielkę psów musiała najść pewna refleksja. Niestety, nie miała ona na celu poprawić jakości życia czworonogów. Kobieta zabrała je do schroniska, żeby je... uśpić. Najwyraźniej po latach znudziło jej się zaniedbywanie zwierzaków i postanowiła się ich pozbyć raz na zawsze. Jednak w samą porę o wszystkim dowiedziało się Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt i Roślin w Maladze. Natychmiast pospieszyli z pomocą, by wyrwać psy z rąk zbliżającej się śmierci.

Fido i Purgui nareszcie mogli rozpocząć normalne życie. Dojrzałe już pieski musiały nauczyć się wszystkiego - w końcu nikt nie pokazał im, jak wygląda świat i jak się po nim poruszać. Na szczęście, mimo wszystkich doświadczonych krzywd ze strony ludzi, psy nie straciły do nich zaufania, przeciwnie - cieszą się ich towarzystwem i spędzanym wspólnie czasem. Miejmy nadzieję, że psiaki znajdą nowe, kochające rodziny - zasługują na to.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Kinga Rusin wypoczywa na plaży, ale nie jest sama. Pochwaliła się wspaniałą nowiną, gratulacje
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. RMF przekazało złą informację. Zakaz od 22 dla wszystkich Polaków? Boleśnie odczują go również turyści

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł